Abakus

Abakus
Abakus

Producent okien i drzwi najwyższej jakości.

Producent okien i drzwi Abakus Okna S.A. to synonim najwyższej jakości stolarki, maksymalnej precyzji wykonania oraz dbałości o pracowników i środowisko naturalne.

Abakus Okna S.A. oferuje ciepłe, energooszczędne i pasywne okna PVC klasy Standard oraz Premium, wykonane na profilach cenionych niemieckich koncernów Salamander i REHAU. Są wśród nich:
– standardowe okna do domu linii red,
– najczęściej kupowane przez Polaków, energooszczędne okna o podwyższonym komforcie linii ENERGY, które gwarantują doskonałą jakość za rozsądną cenę,
– okna pasywne Premium linii blu.

Wśród okien linii blu na szczególną uwagę zasługują okna Premium Salamander bluENERGY o doskonałych parametrach technicznych, laureat ‘Jakości roku’ w kategorii produkt, okna Premium Rehau  bluSYNEGO z powłoką HDF oraz systemem Smart Guard, nowoczesne okna bluINTERO, przemysłowe bluDECORO, okna PCV z nakładką aluminiową bluALU, łączące ciepło PCV z elegancją aluminium oraz wspaniale doświetlające wnętrze okna panoramiczne bluVISIO ze zmniejszonym środkowym modułem ruchomego słupka. Każde z nich odpowiadają standardom polskim i europejskim, posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Są funkcjonalne, eleganckie i perfekcyjnie wykonane.

Abakus Okna S.A. prezentuje również klasyczne i nowoczesne modele drzwi zewnętrznych z całą gamą możliwych do instalacji dodatków, w tym czytnika linii papilarnych czy sterowników do urządzeń Smart Home. Ponadto, posiada w ofercie spektakularnie przezierne, niemal bezprogowe drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne HS, idealne dla rodzin z małymi dziećmi, osób starszych czy niepełnosprawnych, oraz doskonale wentylujące wnętrze drzwi tarasowe uchylno-przesuwne PSK. 

Zarówno zewnętrzne, jak i tarasowe drzwi Abakus zapewniają wnętrzu zauważalnie więcej światła, są gwarancją niezwykłej trwałości i komfortu użytkowania przez lata.

Abakus
Abakus
Abakus
Abakus

tel. 85 713 09 70
abakus@abakus-okna.com.pl
ul. Mickiewicza 76
16-070 Choroszcz k/Białegostoku

Więcej od Sara Duszyńska

Moje Wnętrza, wydanie 1/2020

Twarzą tego wydania jest Łódzka Spółdzielnia Designu. Tutaj czeka wyposażenie domu od...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *