Abis

tel. 601-24-58-19
abis@abis.waw.pl
ul. Bartycka 24/26 paw. 116
00-716 Warszawa

Profesjonalne podejście do okien

Jesteśmy firmą działającą na rynku osłon okiennych w Warszawie od 1994 roku.
Długoletnia praktyka wzbogaciła nas o doświadczenie, które wykorzystujemy, pomagając Państwu w dokonywaniu nawet najtrudniejszych wyborów, w trakcie remontów oraz wykańczania wnętrz. Na asortyment naszego sklepu składa się bogata oferta osłon okiennych pozwalająca dobrać funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie systemy ochrony przeciwsłonecznej do wielu typów pomieszczeń.

Stawiamy na nieustanny rozwój i najwyższej jakości materiały. Śledzimy nowe rozwiązania techniczne oraz pojawiające się trendy wnętrzarskie. Naszym celem jest aktualizowanie oferty zgodnej z postępami w dziedzinie architektury wnętrz, a także dostosowanie żaluzji rolet
w Warszawie
 do aktualnej mody oraz praktycznych i estetycznych oczekiwań Klientów.

Żaluzje i rolety Warszawa są dowodem na to, że jakości estetyczne i pragmatyczne mogą iść w parze. Wszystkie typy osłon okiennych, które oferujemy w naszym sklepie, cechują się wysoką funkcjonalnością. Posiadają łatwe w obsłudze systemy sterowania oraz hamulce pozwalające zatrzymywać je na wybranej wysokości. Produkty wykonane są z jakościowych materiałów. Nie sprawiają problemów w konserwacji czy czyszczeniu, a część z nich posiada właściwości antystatyczne. Trwałość tkanin gwarantuje inwestycję na długie lata.

 

Tags from the story
Więcej od Ada Pasternak

Drzwi przesuwne – co wziąć pod uwagę przy ich wyborze?

RuckZuck to profesjonalny salon z panelami, który oferuje najszerszy na rynku wybór...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *