Aroma Home

200617_AROMA_8039

W dzisiejszym zatłoczonym świecie wszyscy powinniśmy umieć się zatrzymać, aby cieszyć się chwilą zachwytu.

Zapach – jego moc może w jednej milisekundzie oddać utracony spokój wykorzystując magiczne działanie zapachów, może przenieść nas w świat przygód, adrenaliny i wakacyjnych uniesień, potrafi również zabrać nas  do przeszłości – poprzez zapach pieczonego ciasta, lub otoczyć nas aksamitnym niewidzialnym szalem luksusu.

Nie stajemy w miejscu, wciąż się uczymy i eksplorujemy potrzeby nas- ludzi, poznajemy nieskończone bogactwo upodobań,  pragnień, marzeń… świat sentymentów i pasji! 

Mamy bogatą historię tworzenia zapachów – naszą główną inspiracją jest natura i ludzkie emocje.

Nasz kreatywny zespół wciąż tworzy nowatorskie rozwiązania by jak najlepiej spełnić oczekiwania tych, którzy w życiu poszukują czegoś więcej… chcą harmonii ze światem, bliskości natury, spokoju, relaksu, orzeźwienia, emocjonalnych uniesień, lub powrotu do dzieciństwa….  Zgłębiamy i implementujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne, stawiając zdecydowanie na pierwszym miejscu na jakość i bezpieczeństwo – jako zdecydowany wyróżnik naszych wyjątkowych produktów.

Dzięki odpowiedniemu połączeniu umiejętności technicznych, kreatywności i dobrze skomponowanej palety składników, nasze zespoły są w stanie stworzyć kolejny charakterystyczne i kultowe zapachy. Zawsze staramy się przekraczać oczekiwania i zaskakiwać.

Z wielką pasją wciąż poszukujemy nowych, innowacyjnych rozwiązań – bazujemy na wiedzy, którą wciąż pogłębiamy poprzez liczne badania naukowe realizowane przy stałej współpracy z uniwersytetami i renomowanymi jednostkami badawczymi, jak i poprzez niezliczone podróże do najdalszych zakątków  świata, w których poznajemy i uczymy się działania i tworzenia nowych kompozycji zapachowych. 

Jesteśmy oddani idei tworzenia pięknych zapachów, które odzwierciedlają, ale też wpływają na nasze emocje, kreują, ale i definiują nasze życie. 

Tworzymy z pasją i wielkim zaangażowaniem świat zapachów, które inspirują i pobudzają wyobraźnię ludzi, którzy poszukują czegoś więcej…

Aroma Me -Czarujemy Świat Zapachem!

tel. 539 143 939
kontakt@aromame.eu
ul. Metalowców 6
62-800 Kalisz

Więcej od Ada Pasternak

Stylowa łazienka – jakie są najgorętsze trendy?

Stylowa łazienka? Tylko ze Strefą Luksusu! Dzięki szerokiej gamie produktów, jaką oferuje,...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *