Bergo Flooring

Więcej od Sara Duszyńska

Ekologiczne wnętrze w 4 krokach

Segregacja odpadów, kupowanie bio produktów, rezygnacja z samochodu na rzecz roweru –...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bergo Flooring

tel. 692 880 881
infopoland@flooring.se
ul. Przasnyska 6A
01-756 Warszawa


Lider multifunkcyjnych podłóg z tworzyw sztucznych.

To wszystko zaczęło się gdzieś w latach 60-tych, kiedy założyciel firmy Fritjof Bergquist, zmęczony grą w tenisa na nudnym asfalcie i żwirowych nawierzchniach, opracował produkt, który okazał się później być rozwiązaniem, nie tylko do gry w tenisa, ale także dla wielu tysięcy innych nawierzchni o szerokiej gamie wymaganych parametrów. Każde środowisko ma swoje własne uwarunkowania, dlatego opracowaliśmy produkty w pełni dostosowane do potrzeb każdego z nich.

Bez utraty podstawowych właściwości multifunkcyjnych, opracowaliśmy całą gamę różnych wzorów i kolorów, wszystko w celu zapewnienia rozwiązań problemów z podłogami, tak aby zadowolić nawet najbardziej wybrednego klienta.  Naszymi klientami jest zarówno historyczna kawiarnia – Café Opera w Sztokholmie, która znalazła w płytkach Bergo  idealne rozwiązanie dla ich foyer i tarasu, jak i także rolnik Johan Svensson, który zainstalował płytki Bergo aby rozwiązać problemy z wilgocią i pleśnią w swojej piwnicy. Prawdopodobnie chodziłeś już po naszych podłogach nawet nie wiedząc o tym…

Rozwiązania stosowane na kortach tenisowych doprowadziły nas na areny sportowe i w wiele miejsc, na których odbywają się zajęcia i imprezy sportowe. Dziś nasze podłogi można znaleźć w niezliczonej liczbie obiektów rekreacyjnych i sportowych. Znajdziesz nasze produkty także w garażach i magazynach , ale również na tarasach, balkonach i na zewnątrz budynków, generalnie jako alternatywa dla produktów drewnianych wymagających częstej konserwacji. Nasze podłogi można zobaczyć w przestrzeniach publicznych i przemysłowych, a także są one faworytami samochodowych  salonów wystawowych.

Możesz je znaleźć pracujące w najsurowszych warunkach środowiskowych np. – na pokładach statków morskich, gdyż radzą sobie doskonale z wodą, solą, niskimi temperaturami, wilgocią, słońcem i gorącem podczas jednej podróży! Prawdziwy test z życia Bergo zdało śpiewająco. W rezultacie, nasze produkty można teraz znaleźć na setkach statków na całym świecie, począwszy od luksusowych wycieczkowych statków oceanicznych, a kończąc na promach pasażerskich.
Płytki Bergo to oryginał i od samego skromnego początku w 1972 roku jesteśmy światowym liderem  multifunkcyjnych podłóg z tworzyw sztucznych dedykowanych dla różnych środowisk. Obecnie eksportujemy ponad 70% naszej produkcji do wszystkich zakątków świata.

Naszą misją jest:  KAŻDA POWIERZCHNIA,  KAŻDY PROBLEM, GDZIEKOLWIEK CHCESZ – JEDNO ROZWIĄZANIE –  BERGO FLOORING! I PLANUJEMY BYĆ JESZCZE LEPSI!
Tags from the story
Więcej od Sara Duszyńska

Pomysły na prezent dla Babci i Dziadka – 6 propozycji

Pomysły na prezent dla babci i dziadka powinny być dopasowane do ich...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *