Biopodłoga PURLINE wineo – sprawdzamy wszystkie opcje!

Biopodłoga PURLINE wineo - sprawdzamy wszystkie opcje!
Biopodłoga PURLINE wineo - sprawdzamy wszystkie opcje!
Wineo znam i cenię od lat. Ich asortyment wciąż się poszerza, a ja z dziką radością oglądam kolejne propozycje i zachodzę w głowę - która jest najlepsza?
Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Każdy z nas ma inne potrzeby i szuka rozwiązań optymalnych dla siebie i reszty domowników. Dzisiaj gwoździem programu jest biopodłoga PURLINE od wineo. Jakie możliwości mają w ofercie i czym się one charakteryzują? Zapraszam do lektury 🙂

Biopodłoga PURLINE wineo 1000

Jestem przede wszystkim zaskoczona mnogością kolorów i wzorów tych podłóg. Bez względu na to, czy jesteś fanem stylu klasycznego, czy wolisz nowoczesność – tutaj znajdziesz coś dla siebie. Skąd w ogóle ta nazwa – biopodłoga? Ano stąd, że zawiera przede wszystkim naturalne surowce. Co więcej, jest szalenie trwała, więc posłuży przez długie lata. Wineo 1000 powstaje w Niemczech, a wszyscy wiemy, że specjalistów z tego kraju ceni się na całym świecie za precyzję i solidność. Tajemnica tkwi w procesie produkcji… Wykorzystuje się w nim technologię poliuretanową, która zapewnia bezpieczeństwo i ułatwia pielęgnację.

biopodłogi

PURLINE od wineo poznasz tutaj Czas na wrażenia estetyczne 🙂 TUTAJ poznasz wszystkie modele wineo 1000, a mi najbardziej wpadła w oko wersja Island Oak Moon z wyczuwalną strukturą drewna. Z kolei Puro Silver to marzenie osób lubujących się w loftowych, industrialnych stylach. Wzór imitujący kamień to połączenie surowości i najgorętszych trendów wnętrzarskich.

Biopodłoga PURLINE wineo 1200

Co kryje się pod tą nazwą? To duży, bardzo komfortowy do montażu format panela XL. wineo 1200 występuje w ośmiu dekorach drewnopodobnych oraz czterech kamiennopodobnych. Każdy z nich wpisuje się we współczesne wizje wnętrzarskie, co oznacza, że jest w czym wybierać 🙂 Do mnie najbardziej przemawia wdzięczna Hello Martha, która idealnie sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych przestrzeniach. TUTAJ zobaczysz resztę propozycji z tej kolekcji. Każda z nich nazwana jest innym imieniem i ma w sobie pewien przekaz ;). O wineo 1200 warto wiedzieć jeszcze parę rzeczy związanych z codziennym użytkowaniem. Na przykład, że jest wyjątkowo cicha i odporna na ślizganie. Ma również inne właściwości dotyczące bezpieczeństwa: jej elastyczna powierzchnia jest wygodna dla stawów i nie wydziela szkodliwych substancji. Możesz ją zamontować w kuchni i łazience, bo niestraszne jej narażenie na wilgoć.

Biopodłoga PURLINE wineo 1500

Ten rodzaj podłogi występuje w dwóch różnych formatach. Pierwszy z nich to rolka o wymiarze 20 × 2 metry, którą w łatwy i szybki sposób można przyciąć specjalnym nożykiem. Drugi wariant to płytki i panele. Wygodne do łączenia ze sobą tak, by tworzyć spójne wnętrza. Różnorodność wzorów jest zaskakująca: – 36 motywów drewnopodobnych w formacie panela, – 8 wzorów imitujących kamień w formacie płytki w rozmiarze XL, – aż 64 dekory w rolce!  Dla mnie bardzo ciekawy jest model Crystal Pine – kwintesencja subtelności i elegancji. Jasny odcień pięknie harmonizuje z minimalistycznym wystrojem mieszkania lub wręcz przeciwnie – nowocześnie łączy się z ciemnymi meblami i dodatkami. Moje serce skradł też niespotykany często, piękny ornament na płytce Flowers.Warm.Light. To propozycja dla odważnych, którzy nie boją się nieoczywistych rozwiązań.

Podsumowanie

Która biopodłoga PURLINE wpadła ci w oko? Wiem, że szybka odpowiedź jest praktycznie niemożliwa. Można wręcz utonąć na stronie www.wineo-polska.pl podczas przeglądania kolejnych modeli. Każdy z nich ma w sobie coś wyjątkowego i przyciąga wzrok. Ale wiadomo, że design to nie wszystko. Sama cenię te kolekcje również za wysoką jakość oraz właściwości, jakich próżno szukać u innych producentów. Odporność na temperaturę i działanie promieni UV to tylko wierzchołek całej góry zalet.

biopodłogi

PURLINE wineo 1000, 1200 i 1500 czekają tutaj Moim zdaniem warto zainwestować w rozwiązania od wineo też ze względu na to modne obecnie słowo: „EKO”. W tym przypadku to nie pusty frazes, a realna możliwość zaproszenia do swoich domów podłogi, która jest przyjazna dla środowiska i nieszkodliwa dla zdrowia. TUTAJ przeczytasz jeszcze więcej na ich temat. O dobrych podłogach wiesz już wszystko 🙂 TU przeczytasz, co warto położyć na ściany, by stworzyć harmonijne, nowoczesne wnętrze.
Tags from the story
, , , , , ,
Więcej od Sara Duszyńska

Oczarowały mnie mozaiki. Rozmowa z Luboszem Karwatem – artystą plastykiem

Ciężko powiedzieć, która z nich jako pierwsza wbiła mnie w fotel. Czy...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *