Ceramiczna płyta gazowa, czyli jak połączyć design i funkcjonalność

kuchnia z ceramiczną płytą gazową
Ceramiczna płyta gazowa jest odpowiedzią na nowe zapotrzebowania miłośników gotowania. To wyjątkowo estetyczna propozycja, która łączy w sobie najmodniejszy design oraz użyteczność.

Ceramiczna płyta gazowa na pierwszy rzut oka zachwyca charakterem. Moim zdaniem ma dość futurystyczny wygląd, który świetnie wpisuje się w nowoczesne trendy wnętrzarskie. Ale, ale, o czym ja właściwie mówię? 😉 Mam na myśli oczywiście płyty marki DynaCook — dostępne w czterech różnych wersjach. Wiesz już, jak wyglądają, bo zdjęcia mówią same za siebie, więc pora poznać ich właściwości i odpowiedzieć na pytania:

Nowoczesna technologia, czyli właściwie co?

płyta ceramiczna gazowa na zbliżeniu

No czym jest ta legendarna nowoczesność i innowacyjna myśl technologiczna? W przypadku ceramicznej płyty gazowej DynaCook jest to na przykład patent polegający na ukryciu palników pod powierzchnią płyty ceramicznej. Ten zabieg pozwala na efektywniejsze wykorzystanie gazu, a to oznacza… więcej pieniędzy w portfelu! Taką technologię to ja rozumiem 🙂 DynaCook jest też świetnym rozwiązaniem proekologicznym, ponieważ podczas użytkowania wytwarzana jest mniejsza ilość tlenku węgla. Brzmi dobrze?


owoce morza koło płyty gazowej

Wszystkie płyty

z różnymi układami palników


A to jeszcze nie wszystko. Płyty działają na każdy rodzaj gazu, więc bez względu na to, czy korzystasz z butli, czy sieci miejskiej — jesteś bezpieczny i możesz gotować do woli 🙂 Widzisz już różnicę pomiędzy ceramiczną płytą a innymi, tradycyjnymi rozwiązaniami? Szczerze mówiąc do mnie najbardziej przemawia kwestia oszczędzania oraz większej dbałości o środowisko 🙂 Zobaczmy teraz, jakie konkretnie możliwości proponuje DynaCook.

Ceramiczna płyta gazowa w 4 odsłonach

patelnia na ceramicznej płycie gazowej

DynaCook X2 jest przedstawiana jako świetne rozwiązanie dla singli 😉 Dlaczego? Bo posiada dwa palniki, a przecież żadna panna czy kawaler nie będą raczej korzystać z większej ilości, nawet gdy zorganizują u siebie małą imprezę. Nie zabiera wiele miejsca, więc sprawdzi się również w obiektach rekreacyjnych, na przykład na jachtach czy w domkach letniskowych. To również najtańsza opcja ze wszystkich dostępnych.

Ceramiczna płyta gazowa DynaCook X3 to bardziej rozbudowana propozycja — ma trzy palniki o różnych średnicach, jest wyposażona w sensoryczne sterowanie i intuicyjnie oznaczone pola. Poradzisz sobie z jej obsługą bez wybitnej znajomości języka angielskiego 😉

Czteropalnikowy model, DynaCook X4 to jeszcze więcej przestrzeni do gotowania! Każdy kucharz zapewne doceni optymalne rozmieszczenie stref grzejnych i nowoczesny design. Taka ceramiczna płyta gazowa odnajdzie się w kuchniach, w których zawsze coś się dzieje 🙂

ceramiczna płyta gazowa na drewnianym blacie

Jak zapewnia DynaCook na swojej stronie, wielkie gotowanie to wielka przyjemność. Podpisuję pod tym obiema rękami i doceniam stworzenie aż pięciopalnikowej wersji X5! Pozwoli ona na bezproblemowe, sprawne i bezpieczne przygotowanie większej ilości dań w tym samym czasie.

Dlaczego ceramiczna płyta gazowa od DynaCook?

płyta ceramiczna gazowa

Wydaje mi się, że już nie muszę cię przekonywać 😉 Jeśli jednak jest inaczej, mam kilka asów w rękawie. Wybór tego rozwiązania to nie tylko oszczędność, dbałość o przyrodę i ukłon w stronę współczesnego designu. To również, a może przede wszystkim — możliwość gotowania na najwyższym poziomie. A to dzięki 18-stopniowej mocy gotowania, czy palnikom nowej generacji typu Flexible Heating Zone.

Propozycje od DynaCook są bezpieczne nawet tam, gdzie są dzieci. Umożliwiają kontrolę rodzicielską poprzez blokadę płyty przed jej przypadkowym uruchomieniem. Zachwyciłam się tym rozwiązaniem i jestem gotowa wprowadzić je do swojej kuchni w zasadzie teraz i już 🙂 Dobra, dosyć gadania. Zajrzyj do DynaCook i wybierz model, który spełni Twoje wymagania. Podaruj sobie ogromną przyjemność z każdego pobytu w kuchni.


przygotowane mięso obok płyty ceramicznej

Wszystkie płyty

z różnymi układami palników


Do gotowania przydadzą Ci się też dobrej jakości deski do krojenia. Takie, co nie dadzą się posiekać razem ze szczypiorkiem 😉 Zerknij na mój test „Deski do krojenia — nasz strzał w dziesiątkę”.

Więcej od Sara Duszyńska

Biologiczna oczyszczalnia ścieków – pozwala zaoszczędzić?

Przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków – nazwa ta, już od dłuższego czasu, nie...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *