Cermax

Cermax
Cermax

Donice na wymiar z włókna szklanego.

Do produkcji donic wykorzystujemy włókno szklane. Ten nieprzypadkowy wybór podyktowany jest niezwykłymi właściwościami tego surowca. Donice z włókna szklanego są bardzo wytrzymałe i odporne, a unikalne cechy materiału, pozwalają tworzyć je w pięknych kształtach, formach i dowolnej kolorystyce.

Włókno szklane jest bardzo elastycznym, lekkim i równocześnie niezwykle odpornym materiałem. Sprawdza się zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach, nie odkształca się pod wpływem słońca, nie pęka podczas mrozów i opiera się działaniu wody oraz wilgoci, nie ulega korozji. Ma ogromną przewagę nad innymi surowcami, wykorzystywanymi do produkcji donic ogrodowych – drewno wymaga stałej konserwacji, metal ulega korozji, a szkło i ceramika są stosunkowo kruche. Tylko włókno szklane ma cechy, które definiują niezrównaną jakość tworzonych z niego produktów.

Donice z włókna szklanego to doskonały wybór zarówno do domu, jak i do ogrodu. Są odporne na rdzę, mróz i wysoką temperaturę oraz niezwykle wytrzymałe.

Cermax
Cermax
Cermax
Cermax

tel. 607 382 078
piotr.lyczak@cermax.com.pl
ul. Kielecka 166
26-600 Radom

Więcej od Sara Duszyńska

Personalizowana łazienka – hit, który musisz poznać

Niedawno miałam taki okres w życiu, że za każdym razem, gdy chciałam...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *