DECOR LINE

decorline 6

Sztukateria wewnętrzna i elewacyjna, gzymsy, profile dekoracyjne oraz listwy przypodłogowe

Mając wieloletnie doświadczenie w branży wykończenia wnętrz stworzyliśmy Sklep Internetowy Decor Line posiadający gamę produktów do wykończenia ścian wewnątrz i na zewnątrz budynku. Podążając za nowymi trendami architektonicznymi prezentujemy w naszym sklepie asortyment o różnorodnym wzornictwie, począwszy od ponadczasowej prostoty do wyszukanego ozdobnego stylu.

WALLSCAPING to sztuka tworzenia i modelowania, która zamienia płaską powierzchnię ściany w głęboką przestrzeń. Wallscaping nada Twojej ścianie strukturę, piękny kształt i głębię koloru.

Dla architektów wallscaping to nowe wyzwanie, dla montażystów sposobność pokazania możliwości, dla klientów to wyraz ich oryginalnego smaku i stylu życia. Z profilami ORAC, NMC, profilami elewacyjnymi DECORLINE, tworzenie wyjątkowych, przytulnych wnętrz jest niezwykle proste.

Sklep internetowy Decor Line oferuje sztukaterię wewnętrzną i elewacyjną. W sprzedaży posiadamy gzymsy (listwy sufitowe), listwy przypodłogowe, listwy firm Orac Decor, NMC, Creativa i Mardom Decor.

tel.: +48 575 250 266
biuro@decorline.com.pl
ul. Karola Adwentowicza 11/28
92-532 Łódź

Więcej od Sara Duszyńska

Jak stworzyć loftowy styl? Część I

Drewno + metal + beton = loftowe wnętrze! Ten styl wciąż zdobywa...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *