Dekorujemy okna! Jakie są aktualne trendy?

Dekorujemy okna! Jakie są aktualne trendy?
Dekorujemy okna! Jakie są aktualne trendy?
Wystrój okna jest kluczowym elementem każdego mieszkania – nadaje wnętrzu odpowiedni charakter i styl. Twoje własne „M” urządź w zgodzie z twoją naturą tak, aby czuć się w nim swobodnie i komfortowo.
Jednym z najważniejszych, ale również najpopularniejszych rozwiązań są firany oraz zasłony. To właśnie dzięki nim wnętrze nabiera “tego czegoś”. Okna, w zależności od tego jak są duże i jaki mają kształt, potrzebują odpowiedniej oprawy. Dzisiaj pomogę ci wybrać tę, która najlepiej wpisze się w obecnie najmodniejsze trendy.

Jak zacząć swoją przygodę?

Radzę, aby w pierwszej kolejności mieć… pomysł 😉 Nie sztuką jest “ukraść” go ze zdjęć przedstawiających gotowe aranżacje. Zawsze może się zdarzyć, że coś, co pasuje w dużym, przestronnym wnętrzu – nie sprawdzi się w mniejszym pomieszczeniu. Ważne są kolory i taki ich dobór, by nie gryzły się z odcieniami ścian, mebli i tekstyliów.

Szpilkę Szpulkę

specjalistów od pięknych zasłon poznasz tutaj Możesz skorzystać z koła barw, o którym pisałam TUTAJ. Dowiesz się, jak łączyć je ze sobą, by tworzyć spójne aranżacje. Poznasz między innymi kolory bliźniacze i ciekawe kontrasty, które wykorzystasz też w innych aspektach. Na przykład szykując sobie zestaw ubrań na następny dzień 😉 Jeżeli jednak wolisz, by to specjalista pomógł ci w wyborze zasłony, to spieszę z pomocą! Odpowiedzią na wszystkie twoje problemy będzie firma Szpilka Szpulka 🙂 Okna zasługują na fachowe traktowanie 😉

Kupić, uszyć, czy zlecić?

Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety. Najszybciej będzie kupić gotową zasłonę z tych dostępnych na rynku. Ale czy na pewno chcesz mieć coś, co za chwilę mogą posiadać wszyscy twoi sąsiedzi i znajomi? Ja cenię sobie indywidualizm, więc zdecydowanie stawiam na kreatywną stronę zasłon 😉 Co prawda nie potrafię sama ich szyć, ale wiem, kto zrobi to za mnie. Wspomniana przeze mnie Szpilka Szpulka nie tylko pomoże ci wybrać najlepsze materiały i wzory, ale też uszyje dla ciebie zasłonę twoich marzeń. Oczywiście chwilę na nią poczekasz, ale efekt będzie niezwykły – staniesz się właścicielem wnętrza, które oddaje twój charakter i jest stworzone na podstawie twoich osobistych preferencji.

Jakie kolory i wzory?

Rok 2021 to czas, gdy na salonach królują dwa odcienie – żółć oraz szarość, wybrane przez słynny Instytut Pantone. Zasłony w tych barwach nie dość, że łączą się w ciekawą całość, to jeszcze nieźle komponują się z innymi kolorami. Decydując się na każdy z nich (lub oba razem) stwarzasz sobie mnóstwo oryginalnych możliwości aranżacji. I chodzi tutaj nie tylko o okna – zasłony potrafią tworzyć świetne kompozycje z innymi tekstyliami – obrusami czy dywanami.

Ciekawe realizacje

stworzone przez Szpilkę Szpulkę zobaczysz tutaj A jakie wzory są teraz na tapecie? Wciąż bardzo silny jest trend inspirowany naturą. Motywy kwiatowe i roślinne z dużą ilością zielonych elementów wprowadzają świeżość i ożywiają wnętrza. Postaw więc na gładkie zasłony w najmodniejszych kolorach tego roku lub stwórz własny ogród lub dżunglę zaraz nad swoim oknem 🙂 Pomoże ci w tym Szpilka Szpulka, którą lepiej poznasz klikając TUTAJ. Skontaktuj się z nimi, jeśli zależy ci na wysokiej jakości, pięknych zasłonach.
Tags from the story
Więcej od Sara Duszyńska

Jak dobrać listwy przypodłogowe do różnych wnętrz?

Mijają czasy, kiedy wszystkie pomieszczenia w domu czy mieszkaniu musiały być spójne...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *