Ściany

Koniec z nudą! Niech twoje ściany odzwierciedlają twoją osobowość i sprawiają, że goście nie przejdą obok nich obojętnie. Wybieraj spośród fototapet, innowacyjnych farb, betonu architektonicznego czy modnych lameli. Sposobów na ozdobienie ścian jest mnóstwo, a my przygotowaliśmy dla ciebie najciekawsze naszym zdaniem propozycje. Wszystkie pochodzą ze sklepów internetowych naszych zaufanych Partnerów. 

Polecane Firmy

allwall_logo
inspirowall_logo
ipicasso_logo
skycolor24_logo
vintro_logo

Co znajdziesz w tym dziale?

Dział Ściany powstał, by ukrócić trend malowania wszystkiego jednym, nieciekawym kolorem. Chcemy przedstawić ci różne możliwości, takie jak wieloformatowe płyty ceramiczne inspirowane kamieniem naturalnym, o których przeczytasz w artykule „Harmonia i szaleństwo — wybieramy płytki Ceramstic!”. 

Proponujemy też ciekawe, niskobudżetowe rozwiązania, jak szablony malarskie wielokrotnego użytku. To świetny pomysł na niebanalne urozmaicenie wnętrza. W artykule „Czym są lamele ścienne i czy warto je zamontować?” sprawdzamy, czy ten modernistyczny trend jest wart zainteresowania. Oczywiście podpowiadamy również, jak pielęgnować wybrane produkty, by cieszyły oczy przez wiele lat.

Mamy nadzieję, że chętnie pobawisz się formami, kolorami i kształtami. Bez względu na to, co obecnie jest najmodniejsze, zwracaj też uwagę na swój komfort. Nie lubisz potężnych dekoracji? Pomyśl o zegarze ściennym. Kochasz minimalizm? Postaw na eleganckie dekory stworzone ze sztukaterii. Więcej pomysłów znajdziesz właśnie w tym dziale.