Co na ścianę?

Ten darmowy eBook pokaże Ci nowoczesne dekoracje na każdą kieszeń!

Odbierz eBook teraz!

Dla kogo napisałam ten eBook?

Co to nie mogą usiedzieć w miejscu, jeśli coś we wnętrzu im nie pasuje. Dla tych, co lubią zmieniać, szukać rozwiązań, bawić się różnymi dekoracjami.


Dla tych,

co się nie boją zmian

Dla pogromców nudnych ścian

Jeśli Twoje ściany są po prostu nijakie, ten eBook jest dla Ciebie.Czeka w nim kilka ciekawych, modnych propozycji na ich ożywienie.

Dla tych, co się wprowadzają

Masz już nowy dom lub mieszkanie, ale jest w nim... goło? ;) Udowodnię Ci, że odpowiednie dekoracje ścienne potrafią pięknie odmienić wnętrze.


Wnętrzami zaczęłam się interesować jako nastolatka, kiedy moja Mama namówiła mnie na totalny remont pokoju. Cóż, wówczas postawiłam na dwie czerwone ściany, a pozostałe obkleiłam biało-czarną tapetą... Dziś wiem więcej. Ba!, wiem nawet dużo. Pokochałam prostotę, którą lubię podkręcać designerskim twistem. Nazywam się Sara Duszyńska i pokażę Ci, jak w prosty sposób odmienić swoje ściany.

Cześć

Poznajmy się bliżej

Jak odebrać eBook?

Przez formularz dopisujesz się na odbiór eBooka

Od razu wysyłam na Twój mail link do pobrania eBooka

Sprawdź SPAM i inne foldery, bo mógł się zgubić

Pobierz eBook i ciesz się darmowymi poradami


Bo mam wrażenie, że o nich często się zapomina. Po wyborze odpowiedniego koloru farby i malowaniu - finito! Ściana jak ta lala. No niekoniecznie :) Dzięki odpowiednio dobranym elementom wykończenia i dekoracjom zdefiniujesz wnętrze jako nowoczesne, funkcjonalne i... swoje własne. Wprowadzisz do niego indywidualny klimat i podkreślisz wyjątkowy charakter domowników.

Dlaczego

akurat ściany?

A co znajdziesz w samym eBooku?

Moja wskazówka:


Zanim wybierzesz dekoracje, które podobają Ci się najbardziej, weź pod uwagę kubaturę wnętrza.

Obiecałam, że wyślę Ci propozycje na każdą kieszeń. I tak właśnie będzie - od luksusowych zegarów, poprzez ultranowoczesne płytki ceramiczne, aż do lameli z MDFu, które nie uszczuplą znacznie Twojego portfela.

Moja wskazówka:


Do mniejszych pomieszczeń wybierz jasne, raczej gładkie ozdoby ścienne. W większych możesz zaszaleć :)

W pierwszym artykule poznasz najmodniejsze płytki. Zarówno te wielkoformatowe, jak i mniejsze, w kwadratowym kształcie. Podpowiem Ci, czy warto wybrać gładkie, czy tłoczone. Jasne, czy ciemne. Dowiesz się też, który materiał najbardziej polecam i dlaczego.Dowiesz się nieco więcej na temat klasy ścieralności płytek i które z nich w związku z tym należy omijać szerokim łukiem ;)

4 rzeczy, które musisz wiedzieć, zanim kupisz płytki ceramiczne

Przespacerujesz się ze mną po świecie przeróżnych zegarów. Na przykład takich, które odnajdą się w tradycyjnie urządzonych, klasycznych wnętrzach. Obejrzysz też bardzo nowoczesne propozycje, w finezyjnych kształtach i... bez tarczy. Nie zabraknie również czegoś dla fanów prawdziwej elegancji.Wierzę, że odpowiedno dobrany zegar może być jedyną mocną, intensywną ozdobą wnętrza. Wystarczy tylko wiedzieć, który wybrać.

Zegary, czyli jak połączyć funkcjonalność z designem

Dlaczego lamele podbiły serca Polaków? Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że to po prostu... współczesna odmiana boazerii. Jednak kiedy obejrzysz dobrze zrobione aranżacje okaże się, że to niedroga i bardzo nowoczesna forma dekoracji. Czy to funkcjonalne? Czy trudne w montażu?Na te i inne pytania odpowiadam w kolejnym artykule. Przyznam szczerze, że niektórymi formami wykorzystania lameli sama jestem zaskoczona.

Lamele - wnętrzarski hit, o którym jest bardzo głośno

Ręka w górę, kto nigdy nie widział ciekawej aranżacji z wykorzystaniem cegły! Jestem pewna, że Twoja dłoń nie drgnęła :) Ale, czy nie jest tego za dużo? Czy styl narzucony przez ciężką, monumentalną cegłę się nie przejadł?Przekonasz się, że możesz ją wykorzystać w różnych rodzajach wnętrz. Pokażę Ci aż 5 propozycji, które łączy tylko i wyłącznie cegła.

Cegła i jej odmiany, które mogą Cię zaskoczyć