Ekskluzywna stolarka drewniana. Dlaczego warto?

Ekskluzywna stolarka drewniana. Dlaczego warto?
Słyszałeś kiedyś o wędzonym drewnie? Modyfikacje powstające podczas tego procesu powodują, że drewno nabiera charakterystycznej barwy, kojarzącej się z egzotycznymi gatunkami.

Zainteresował mnie ten temat i postanowiłam dowiedzieć się więcej. Tym tropem trafiłam do firmy Drymar, która swoje stolarskie cuda tworzy od 1991 roku. Na czym polega ekskluzywność ich wyrobów? Czy warto zainwestować w tego typu drewno? Chodź ze mną, pokażę ci, jak wygląda stolarka w wersji luksusowej – najwyższej jakości, piękna i funkcjonalna.

Wędzone schody

Podczas produkcji schodów firma Drymar stawia na najlepszej jakości, solidne surowce – dąb oraz akację. Podoba mi się, że oba gatunki są dostępne w kilku oryginalnych odcieniach. Co ciekawe, autorska technika modyfikacji drewna nie stwarza żadnych ograniczeń konstrukcyjnych, a wręcz poprawia właściwości fizyczno-mechaniczne (twardość i  wytrzymałość na ścieranie jest wyższe o ok. 20%).

Ogromną wartością współpracy z tą firmą jest fakt, że profesjonaliści zajmą się Tobą od pierwszej rozmowy, aż po produkcję.

Luksusowe podłogi

Zapomnij o tanich, totalnie niesolidnych podłogach ze znanych sieciówek. Masowa produkcja zawsze wpływa niekorzystnie na jakość, a jak mawia moja babcia – im taniej kupujesz, tym więcej tracisz. Zdecydowanie lepszym pomysłem jest zamówienie podłogi wykonanej profesjonalnie na podstawie twoich indywidualnych potrzeb. Posłuży tobie i domownikom przez długie lata.

Drewnianą podłogę

od firmy Drymar

Ekskluzywne podłogi z wędzonego drewna są ozdobą wnętrza. Świetnie wyglądają zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych pomieszczeniach. Dąb i akacja w przepięknych, głębokich odcieniach wprowadzają szlachetność i ciepło w prywatnych domach oraz budynkach komercyjnych.

Dąb zaprasza do kuchni

Drewniane blaty kuchenne od lat są ozdobą wnętrz. Jednak poza wysoką jakością estetyki, na pewno zwracasz uwagę również na solidność wykonania. To w końcu blat potrafi oberwać tasakiem lub deską do krojenia 🙂 Firma Drymar musi dobrze znać charaktery pań i panów domu, bo tworząc blaty zwraca uwagę na to, by dębowe drewno zniosło próbę czasu i… energiczne usposobienie 😉

Blat kuchenny

z drewna wędzonego

Blaty mogą zostać wykonane w tradycyjnym, prostokątnym kształcie lub nabrać falistości czy łukowatych krawędzi. Wszystko zależy od twoich preferencji. Dużym plusem zamawiania mebli i elementów wyposażenia na wymiar jest indywidualne podejście do twoich zapotrzebowań.

To co powiesz na moje propozycje? Ekskluzywna stolarka łączy w sobie zarówno ponadczasowe piękno drewna, jak i komfort użytkowania oraz trwałość. Moim zdaniem wędzone drewno to strzał w dziesiątkę, bez względu na to czy preferujesz nowoczesne, czy rustykalne aranżacje wnętrz. Wszystkie usługi firmy Drymar poznasz TUTAJ.

A jeśli w twoim domu znajduje się więcej drewnianych elementów, przeczytaj o tym, jak o nie dbać, TUTAJ.

Tags from the story
Więcej od Sara Duszyńska

Zabezpieczone: Tekstylia – TOP 5 koców i pledów!

Brak zajawki, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *