Finishdeska XXL – dlaczego jest tak popularna?

drewniana podłoga i ściana w sypialni
Kiedy zapytasz fachowca, co jest bardziej komfortowe - montaż mniejszych, czy większych desek podłogowych, odpowiedzą, że większych! Precyzyjne umiejscowienie desek daje niespotykany w innych przypadkach efekt elegancji i luksusu.
Czy zatem Finishdeska XXL – flagowy produkt firmy Finishparkiet jest wart polecenia? Na pewno tak. Obecnie jest bardzo chętnie wybierana przez użytkowników zarówno ze względów estetycznych, jak i praktycznych. Dzisiaj dowiesz się, za co została pokochana przez tysiące Polaków.

Luksus pod stopami

Finishdeska XXL Dąb Natura | lakier | szczotka | faza x4 Na czym polega wyjątkowa szlachetność Finishdeski XXL? Jej wymiary są imponujące! Jest gruba na 15 mm, szeroka na 160-180 lub 200-240 mm i długa aż na 1400-2200 mm. Prezentuje się wytwornie nie tylko ze względu na swoje gabaryty. Każdy z modeli został wykonany według aktualnych trendów wnętrzarskich i świetnie odnajdzie się zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach. Muszę podkreślić, że Finishdeska XXL nadaje się na ogrzewanie podłogowe. A moim zdaniem to jeden z najlepszych wynalazków ludzkości 😉 Finishdeska XXL Dąb Wenecja | olej | szczotka | faza x 4

Finishdeskę XXL

uznanej firmy Finishparkiet poznasz tutaj Według mnie mnogość wzorów i odcieni jest na tyle duża, że każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to, jaki styl wnętrzarski gra mu w duszy. Co ciekawe, sam możesz zdecydować o sposobie wykończenia, uzyskując tym samym podłogę w 100% dopasowaną do twoich bieżących potrzeb. W ten sposób zbudujesz indywidualny charakter swojego domu.

Do wyboru, do koloru

Finishdeska XXL Dąb Exclusive | lakier | faza x4 Dąb to drewno, które lubię najbardziej. Idealnie komponuje się ze współczesną wizją wnętrzarską i trendem inspirowanym naturą. Subtelne odcienie Finishdesek XXL bez problemu dopasujesz do ulubionego stylu. Przejrzyj deski w ekskluzywnych kolorach Dąb Wenecja oraz Dąb Wenecja Antyk,Dąb Exclusive, Dąb Natura i Dąb Latte Macchiato Natura, które można wykończyć na kilka sposobów. W zależności od tego, czy wolisz mat czy błysk, firma Finishparkiet pomoże ci dobrać odpowiedni deski. Do wyboru mamy lakier matowy i półmatowy. Finishdeska XXL jest dostępna w wykończeniu trzech warstw oleju/wosku, siedmiu warstw lakieru, szczotkowanym, fazowanym, w wersji podłogi dwuwarstwowej lub ogrzewanej.

Przyjaźń na długie lata

Finishdeska XXL Dąb Natura | olej | szczotka | faza x4 Co zrobić, aby Finishdeska XXL cieszyła ciebie i domowników jak najdłużej? Odpowiednia pielęgnacja zapewni jej trwałość i estetyczny wygląd. Finishparkiet przygotował pełną, zrozumiałą instrukcję użytkowania podłogi. Dzięki stosowaniu się do zaleceń przedłużysz jej żywotność i sprawisz, że będzie wyglądać jak nowa.

O Finishdesce XXL

firmy Finishparkiet przeczytasz tutaj Całą listę rekomendowanych czynności znajdziesz TUTAJ. Moim zdaniem dobrze dobrane, podpowiedziane przez specjalistów wskazówki to klucz do… oszczędzania 😉 Podłoga, którą należycie potraktujesz odwdzięczy ci się nienaruszoną konstrukcją i świeżością. Podpowiem jeszcze, że dobrym pomysłem jest wykorzystanie preparatów do pielęgnacji polecanych przez producenta. Dzięki zastosowaniu wszystkich zaleceń i odpowiedniej, codziennej dbałości o Finishdeskę XXL będziesz jej szczęśliwym właścicielem przez długie lata 🙂 A jeśli z jakichś niezrozumiałych dla mnie powodów wahasz się, czy drewniana podłoga to dobry wybór, koniecznie sprawdź, co napisałam o niej TUTAJ.
Więcej od Ewelina Kopeć

Fotel Andu doceniony przez grono ekspertów

Są takie meble, które nie wychodzą z mody i dopełniają zawsze wystrój...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *