Fotel Andu doceniony przez grono ekspertów

fotel andu w różnych kolorach
Są takie meble, które nie wychodzą z mody i dopełniają zawsze wystrój wnętrza.

Jednym z nich jest dla mnie fotel ANDU, ponadczasowy, który znaleźć się powinien także w twoim salonie bądź biurze. Jest nie tylko wygodny, ale i praktyczny. Można się w nim zrelaksować, przeczytać książkę, wypić kawę a także rozsiąść się wygodnie podczas wykonania obowiązków zawodowych. Dlaczego warto postawić akurat na ten model?

Co wyróżnia fotel ANDU? 

fotel andu szary

Dlaczego spodobał mi się właśnie on? Bo to designerski fotel od firmy Tfory.  Zaprojektowany głównie z myślą o aranżacji pomieszczeń domowych oraz biurowych.

Może zostać doposażony w poduszki zamontowane do oparcia, w zależności od twoich indywidualnych potrzeb. Sprawia, że siedzenie na nim będzie bardziej komfortowe. A dodatkowo nada mu niezwykłej estetyki i oryginalności. Możesz go dopasować pod swoje gusta. To ty decydujesz z jakiej tkaniny i w jakim kolorze zostanie wykonany. Dzięki czemu możesz stworzyć nietuzinkowa odsłonę tego mebla dla własnego wnętrza.


fotel andu czarno siwy

Fotel ANDU

czyli design i wygoda


Całości dopełnia dębowy stelaż, wykonany z prawdziwego drewna, potwierdzonego certyfikatem FSC®. Co to oznacza w praktyce? Że drewno to pochodzi z upraw leśnych, gdzie stosuje się moduł zrównoważony tj. taki, który nie zaburza środowiska naturalnego flory i fauny. 

ANDU wyróżniony w plebiscycie

Ten wygodny fotel został doceniony w plebiscycie Łódź Design Festival 2021, gdzie otrzymał wyróżnienie. Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ w plebiscycie tym, wyróżnienia otrzymują tylko najlepsi polscy projektanci oraz producenci. Zostaje im nadany niezależny znak jakości, którym mogą się chwalić w Polsce i poza jej granicami. Fotel ANDU może dzięki temu wyróżnieniu promować swój niezwykły design. Jest produktem nieco ekskluzywnym, kreatywnym, docenionym, ale przede wszystkim ogólnie dostępnym dla każdego. Z szybkim terminem realizacji i dostawy, wyglądem i dodatkami dopasowanymi do twoich wymagań.

fotel andu szary

ANDU jest nowoczesnym, polskim meblem, który w pełni spełnienia potrzeby estetyczne. Produkowany pod indywidualne zamówienia. Doceniają to polscy, jak i zagraniczni klienci. Pozwala stworzyć niepowtarzalne wnętrza. Jeśli cenisz sobie ponadczasowe rozwiązania, nie może go zabraknąć także w twoim domu bądź biurze. Ja już swój zamówiłam. 


fotel andu czarno siwy

Fotel ANDU

czyli design i wygoda


Nasze mieszkanie powinno być przede wszystkim strefą relaksu i dawać poczucie bezpieczeństwa. Dzięki odpowiednim zasłonom wprowadzimy do wnętrza ciepło, ale też i intymność jeżeli mamy na to ochotę. TUTAJ pisałam o tym jak udekorować okna, a także przedstawiłam świetną opcję jeżeli chcemy, żeby projekt był całkowicie “nasz”. 🙂

Więcej od Ewelina Kopeć

Płytki ścienne Ceramstic najmodniejsze w tym sezonie

Płytki ścienne gresowe są najwytrzymalsze i najodporniejsze na działanie wody.
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *