GERDA ALTUS – energooszczędne drzwi najwyższej jakości

GERDA ALTUS – energooszczędne drzwi najwyższej jakości
GERDA ALTUS – energooszczędne drzwi najwyższej jakości
Wiesz, czym są energooszczędne drzwi i dlaczego ich potrzebujesz? Odpowiedzią na te pytania jest artykuł od firmy GERDA, którą pewnie dobrze znasz :) Zapraszam do lektury.

Drzwi zewnętrzne do domu powinny być energooszczędne, zapewniać domownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa, a przy tym doskonale się prezentować. W dalszej części artykułu podpowiadamy, dlaczego drzwi aluminiowe GERDA ALTUS są warte uwagi.

Drzwi ALTUS – prawdziwa wizytówka domu

Wejściowe drzwi do domu GERDA ALTUS to produkt, który nie dość, że łączy w sobie najwyższą jakość wykonania i najnowsze energooszczędne rozwiązania, dodatkowo wyróżnia się na rynku poprzez nieprzeciętny design. Drzwi zewnętrzne są dostępne w wielu rozmiarach (w tym również niestandardowych), w kolorach z palety RAL oraz w odcieniach drewnopodobnych.

Drzwi firmy GERDA

w opisywanym modelu ALTUS

Niektóre modele posiadają szyby i przeszklenia, inne można za dodatkową dopłatą wyposażyć w efektowne doświetla boczne. Dobrze dobrane drzwi ALTUS o wysokich walorach estetycznych to świetna wizytówka, zarówno dla nieruchomości mieszkalnych, jak i użytkowych.

ALTUS – energooszczędne drzwi zewnętrzne

Współczesne domy projektuje się w trosce o jak najwyższą energooszczędność – jeśli zapomnimy wyłączyć piekarnik czy też zgasić światło, otrzymujemy stosowne powiadomienie w aplikacji mobilnej zintegrowanej ze sprzętami. Aluminiowe drzwi do domu GERDA ALTUS powstały także z myślą o ekologii i ekonomii – to produkt o najlepszych możliwych parametrach termoizolacyjnych – dla drzwi pełnych przenikalność cieplna wynosi 0,74 W/m2*K, natomiast dla przeszklonych UD = 0,81 W/m2*K.

Drzwi GERDA ALTUS zostały wykonane z wykorzystaniem trzykomorowego systemu aluminiowego. Jego grubość wynosi prawie 9 cm, dzięki czemu produkt spełnia surowe normy nowoczesnego budownictwa pasywnego. Innowacyjna przekładka „anti-bimetal”, specjalne izolatory, a także 5-punktowe zamki listwowe znacząco podnoszą parametry termoizolacyjności, czego wynikiem jest obniżenie zużycia energii.

Więcej informacji

o drzwiach GERDA ALTUS

Zewnętrze drzwi zatrzymują ciepło, zapewniając jednocześnie wysoką szczelność na wody opadowe oraz przenikanie wiatru. Co za tym idzie? Niższe koszty ogrzewania budynku! To produkt polecany wszystkim osobom, którym zależy na ergonomiczności, walorach estetycznych i bezpieczeństwie.

Unikalna konstrukcja zapewniająca najwyższy poziom bezpieczeństwa

Dom w greckich Atenach

Drzwi wejściowe do domu powinny zapewniać maksimum bezpieczeństwa. Producent drzwi ALTUS – GERDA doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Firma jest obecna na rynku już od 1987 roku, dostarczając najlepsze rozwiązania do domu i mieszkania – drzwi, zamki tradycyjne i inteligentne, kłódki i bramy. Drzwi do domu ALTUS wyposażono w hakowy zamek listwowy FUHR z pięcioma punktami ryglowania. Za dopłatą dostępny jest również automatyczny zamek z trzema punktami ryglowania.

Kolekcja GERDA ALTUS

Dzięki temu domownicy mogą liczyć na dokładne zamykanie, bezpieczeństwo i ochronę antywłamaniową oraz wysoki komfort użytkowania. Produkty GERDA poddajemy tysiącom prób i testów wytrzymałościowych. Spełniają one najważniejsze międzynarodowe normy. Dotyczy to także nowych drzwi aluminiowych GERDA ALTUS!

A kiedy już zdecydujesz się na energooszczędne drzwi, spróbuj zaoszczędzić też pieniądze. Na przykład, generując mniejsze rachunki za oświetlenie. TUTAJ przeczytasz, jak to zrobić.

Tags from the story
Więcej od Sara Duszyńska

Agmar – Obrusowelove

Firma AGMAR istnieje od 1999 roku i jest jednym z czołowych producentów...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *