Harmonia i szaleństwo – wybieramy płytki Ceramstic!

Kolekcja ALLDA to istne Anioły i Demony :) Taka była moja pierwsza myśl, kiedy wyciągałam kolejne płytki z paczek. Mimo, że na pierwszy rzut oka każda z nich jest inna, to coś je łączy.

A mianowicie to, że gdy próbowałam je układać obok siebie w przeróżnych konfiguracjach – kompozycja “grała”. Kolorowe cętki, rzucone na białą powierzchnię połączone z gładkimi płytkami – strzał w dziesiątkę. Złoto w towarzystwie bieli i finezyjnych tłoczeń – kolejny sukces. Cóż, płytki Ceramstic zaskoczyły mnie po raz kolejny, tym razem odkrywając więcej ze swojej subtelnej natury.

Chodź, pomaluj mój świat

Płytki Ceramstic

ALLDA TERAZZO w różnych wersjach kolorystycznych to moim zdaniem świetny pomysł na ożywienie łazienki. Większość z nas pędzi teraz za totalnym minimalizmem, a według mnie delikatny, kolorowy akcent nadaje uroku każdej aranżacji. Płytki występują w praktycznych formatach 30×90 centymetrów, dzięki czemu możesz tworzyć większe lub mniejsze kompozycje.

Płytki Ceramstic

Czekają na ciebie intensywne wersje kolorystyczne, jak połączenie czerwieni z błękitem i różem czy zieleni, błękitu i żółci. Jeśli jednak wolisz bardziej stonowane odcienie, TERAZZO jest dostępne też w wersji pomarańczowo-miedzianej i w samych szarościach. Podoba mi się to, że dzięki tym płytkom nie potrzebuję już kombinować z dekoracjami. One są mocnym elementem wnętrza.

Metale szlachetne

No dobrze, metale to nie będą. Ale szlachetne płytki – owszem 🙂 Te w kolorze złota i srebra widziałabym w towarzystwie dużych, okrągłych luster i zielonych roślin w wiszących donicach. Taki powiew luksusu zafundujesz sobie wybierając płytki Ceramstic z kolekcji Metalico. Wersje Ice Oro Brillo i Ice Plata Brillo to przepiękne, złote i srebrne płytki z finezyjnym tłoczeniem przypominającym strukturę góry lodowej.


Płytki Ceramstic

Kolekcję płytek

ALLDA, uznanej marki Ceramstic


Zaraz obok nich zwracają uwagę Metalico Diamante Oro Brillo i Metalico Diamante Plata Brillo. Diamentowy, tłoczony dekor genialnie odbija światło, optycznie powiększając wnętrze. Obie wersje, dzięki ciekawemu wykończeniu sprawdzą się zarówno jako osłona całej ściany, jak i ozdobna kompozycja zajmująca jedynie jej obszar.

I teraz wchodzą one…

Płytki Ceramstic

..całe na czarno-biało 😉 Mnie do dzisiaj fascynuje klasyczny wzór szachownicy. Lubię go widzieć na podłogach, ale nie przypominam sobie, żeby robił na mnie wrażenie “patrząc” ze ścian. ALLDA Terrazzo Scacchi to właśnie tradycyjny, czarno-biały motyw, ale z nakrapianymi elementami w kontrastowych kolorach. Trochę można dostać bzika jak się człowiek za długo w nie wpatruje, ale ma to swój magiczny, szalenie oryginalny urok 🙂

Płytki Ceramstic

A może ty lubisz tak bardzo subtelnie, jak tylko się da? Ceramstic ma też coś dla ciebie… Płytki we wspomnianym przeze mnie formacie 30×90 centrymetrów kupisz również w wersji “po prostu” białej. Możesz zdecydować się na gładką powierzchnię lub odrobinę podkręcić klimat wybierając tłoczenia.


Wszystkie płytki

z oryginalnej kolekcji ALLDA


Co bardziej do Ciebie przemawia? Harmonia czy szaleństwo? A może masz pomysł jak połączyć te dwa żywioły? Płytki Ceramstic pozwolą ci tworzyć zarówno skomplikowane, czasami fikuśne aranżacje, ale kłaniają się też minimalistycznemu wyrafinowaniu. TUTAJ czekają na ciebie najciekawsze propozycje.

A TU przeczytasz o moim poprzednim odkryciu – płytkach Ceramstic, które z pewnych powodów zrobiły na mnie PIEKIELNIE dobre wrażenie.

Więcej od Sara Duszyńska

Wędzarnie Borniak idealne do twoich wyrobów

Jesteś wielbicielem tradycyjnych, wędzonych rarytasów, jak: wędliny, sery czy ryby? Kochasz ich...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *