Madar Kominki


Sprzedaż i montaż kominków

Nasza firma w Starogardzie Gdańskim działa nieprzerwanie od 2000 roku, zaś od roku 2009 możemy pochwalić się członkowstwem w prestiżowym Ogólnopolskim Stowarzyszeniu „KOMINKI POLSKIE”. Przedsiębiorstwo MADAR Kominki jest przedstawicielem czterdziestu renomowanych producentów wkładów kominkowych z całej Europy, dzięki czemu nasi Klienci mają możliwość wyboru spośród około 8000 różnych modeli. 

Niezwykle szeroki wachlarz dostępnych akcesoriów pomaga nam spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Bardzo nam zależy na propagowaniu własnej marki, dlatego cieszymy się, że nazwa MADAR Kominki jest już bardzo rozpoznawalna, i co najważniejsze utożsamiana tylko i wyłącznie z kominkami, grillami i innymi urządzeniami małej architektury ogrodowej (wędzarnie, piece chlebowe itp.).

Właśnie z powodu wyspecjalizowanej działalności zgłaszają się do nas klienci z całej Europy i przytaczając słowa jednego z nich: “Piekarz powinien piec chleb, a rzeźnik kroić mięso…”, wyznajemy zasadę: “Róbmy jedno, ale dobrze…”. W naszej ofercie nie znajdziecie Państwo okien, saun, rekuperatorów itp. Przepraszamy za to, ale możemy oczywiście polecić inne zaprzyjaźnione firmy z różnych branż, które wyznają tą samą zasadę.

Ogólnie słyszymy, że na rynku przestała obowiązywać zasada “złotych rączek”, szczególnie w kwestiach wykonawstwa specjalistycznego i to chyba dobra wiadomość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
tel.: (58) 562 60 20
sklep@madarkominki.pl
ul. Pelplińska 29
Starogard Gdański

Więcej od Sara Duszyńska

Jak dobrać listwy przypodłogowe do wnętrza?

Mijają czasy, kiedy wszystkie pomieszczenia w domu czy mieszkaniu musiały być spójne...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *