Modna choinka w 2020 roku. Jak ją udekorować?

Modna choinka w 2020 roku. Jak ją udekorować?
Pamiętasz choinkę z rodzinnego domu sprzed lat? Jestem prawie pewna, że było na niej mnóstwo kolorów bombek, a całości dopełniało anielskie włosie ;)

Dzisiaj wygląda to inaczej. Traktujemy choinkę nie tylko jako element tradycji, ale również dbamy o to, by razem z resztą wnętrza tworzyła spójną całość. Ja w tym roku postawiłam na pudrowy róż z elementami bieli i srebra. Czy trafiłam w obecny kanon? A czy ty wiesz, jakie bombki są w tym sezonie najbardziej pożądane? Zobacz, jak wygląda modna choinka w 2020 roku 🙂

Prosto z lasu

Trend związany z naturalnymi motywami i materiałami jest obecny nawet w okresie Świąt. Dlatego na tegorocznych choinkach zobaczysz szyszki, korę i ozdoby powstałe z recyklingowanych tworzyw. Moim zdaniem to ciekawe rozwiązanie, ale… halo, gdzie jest błysk?!

Odrobina koloru i bombek przecież jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Więc zaczęłam bardziej szperać w czeluściach internetu i poszukać czegoś, co bardziej przypadnie do mojego gustu.

Na bogato!

No i tu jest blask i błysk i blichtr! Złote i srebrne elementy dekoracyjne też są mile widziane w tym roku. Na te kolory bombek patrzę z pewnym rozrzewnieniem, bo w domu moich rodziców złoto było przerabiane co roku na różne sposoby… A może z czerwienią. A jeszcze trochę czarnych ozdób. I brokatem na to wszystko sypnąć i wstążką obkręcić!

Łezka się w oku kręci. Bardzo lubię złoto i na pewno zagości w moim domu w tym sezonie, ale nie na choince. Może w formie świeczników?

Nocne niebo

Modna choinka w 2020 roku to też inspiracja nocą… Granatowe i białe bombki tworzą iluzję czystego, wieczornego nieba, na którym widoczne są gwiazdy. Mi ten pomysł się bardzo podoba. Lubię takie połączenia, bo kojarzą mi się z klasą i elegancją. Na tle soczyście zielonej choinki wygląda to zjawiskowo.

Święta u Barbie?

Róż. Do niedawna często kojarzony z kiczem. Według mnie to sprawka pewnych celebrytek, których z nazwiska nie wymienię 😉 Osobiście lubię ten kolor i uważam, że w zestawieniu z bielą i srebrem prezentuje się gustownie. Wściekłej fuksji się obawiam, za to takie przybrudzone, pudrowe odcienie pięknie wyglądają w modnych, nowoczesnych wnętrzach.

Być może drapiesz się teraz z niedowierzaniem po głowie. Bo brakuje ci… czerwieni! Ale spokojnie – co prawda nie jest to hit tego roku, ale żadnej choince i żadnym oczom ją podziwiającym krzywdy nie zrobi 🙂 Tym bardziej, że czerwony kolor może pojawić się na przykład na świątecznych poszewkach na poduszki. Więcej o tym trendzie napisałam TUTAJ.

Tags from the story
Więcej od Sara Duszyńska

Zirador

Meble na wymiar tworzone z pasją. Naszym celem jest kreowanie mebli zgodnych...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *