Modna choinka w 2021 roku. Jak ją udekorować?

Modna choinka w 2020 roku. Jak ją udekorować?
Pamiętasz choinkę z rodzinnego domu sprzed lat? Jestem prawie pewna, że było na niej mnóstwo kolorów bombek, a całości dopełniało anielskie włosie ;)

Dzisiaj wygląda to inaczej. Traktujemy choinkę nie tylko jako element tradycji, ale również dbamy o to, by razem z resztą wnętrza tworzyła spójną całość. Ja w tym roku postawiłam na pudrowy róż z elementami bieli i srebra. Czy trafiłam w obecny kanon? A czy ty wiesz, jakie bombki są w tym sezonie najbardziej pożądane? Zobacz, jak wygląda modna choinka w 2021 roku 🙂

Prosto z lasu

modna choinka w 2020

Trend związany z naturalnymi motywami i materiałami jest obecny nawet w okresie Świąt. Dlatego na tegorocznych choinkach zobaczysz szyszki, korę i ozdoby powstałe z recyklingowanych tworzyw. Moim zdaniem to ciekawe rozwiązanie, ale… halo, gdzie jest błysk?!

Odrobina koloru i bombek przecież jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Więc zaczęłam bardziej szperać w czeluściach internetu i poszukać czegoś, co bardziej przypadnie do mojego gustu.

Na bogato!

modna choinka w 2020

No i tu jest blask i błysk i blichtr! Złote i srebrne elementy dekoracyjne też są mile widziane w tym roku. Na te kolory bombek patrzę z pewnym rozrzewnieniem, bo w domu moich rodziców złoto było przerabiane co roku na różne sposoby… A może z czerwienią. A jeszcze trochę czarnych ozdób. I brokatem na to wszystko sypnąć i wstążką obkręcić!

Łezka się w oku kręci. Bardzo lubię złoto i na pewno zagości w moim domu w tym sezonie, ale nie na choince. Może w formie świeczników?

Nocne niebo

modna choinka w 2020

Modna choinka w 2021 roku to też inspiracja nocą… Granatowe i białe bombki tworzą iluzję czystego, wieczornego nieba, na którym widoczne są gwiazdy. Mi ten pomysł się bardzo podoba. Lubię takie połączenia, bo kojarzą mi się z klasą i elegancją. Na tle soczyście zielonej choinki wygląda to zjawiskowo.

Święta u Barbie?

modna choinka w 2020

Róż. Do niedawna często kojarzony z kiczem. Według mnie to sprawka pewnych celebrytek, których z nazwiska nie wymienię 😉 Osobiście lubię ten kolor i uważam, że w zestawieniu z bielą i srebrem prezentuje się gustownie. Wściekłej fuksji się obawiam, za to takie przybrudzone, pudrowe odcienie pięknie wyglądają w modnych, nowoczesnych wnętrzach.

Być może drapiesz się teraz z niedowierzaniem po głowie. Bo brakuje ci… czerwieni! Ale spokojnie – co prawda nie jest to hit tego roku, ale żadnej choince i żadnym oczom ją podziwiającym krzywdy nie zrobi 🙂 Tym bardziej, że czerwony kolor może pojawić się na przykład na świątecznych poszewkach na poduszki. Więcej o tym trendzie napisałam TUTAJ.

Więcej od Moje Wnetrza

Jak urządzić małą łazienkę? Poznaj te triki!

Niewielkie łazienki mają swój niezaprzeczalny urok. Są przytulne. Szybciej się nagrzewają, więc...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *