Email
 
 

Cześć!


Niedawno byłam na Zamku Książ. Z taką aplikacją na smartfon sobie chodziłam i wyświetlały mi się ciekawostki na temat pomieszczeń, które odwiedzałam. Fajna sprawa, polecam.


To znaczy fajna, dopóki się nie jest tak bardzo mną. Ja mam tendencję do zagapiania się w różne rzeczy, co często kończy się fatalnie. Na przykład wylądowaniem na plecach potężnego pana z obsługi. Albo zaplątaniem się w takie czerwone tasiemki, których nie można przekraczać. Bo wtedy alarm się włącza (uwierz mi na słowo).


Nie wiem, dlaczego jestem taka ofermowata. Na szczęście w Książu można postać dłużej w jednym miejscu i wtedy nic mi nie grozi. Obejrzałam przepiękne kandelabry, antyczne meble, bogate zdobienia na ścianach. Takie glamour, bym powiedziała.


Mogłabym tam mieszkać. Kąpać się w złotej wannie, spać na złotym łóżku i oglądać swoje fajtłapowate oblicze w lustrze w złotej ramie. Tylko, czy mnie na to stać?

Ano stać. I ciebie też. Na przykład na elementy łazienki w stylu glamour. TUTAJ zerkniesz, co wygląda pałacowo i nie oskubie cię do cna 😉

 


Pozdrawiam ciepło

Sara z Moich Wnętrz

sara@mojewnetrza.pl

www.mojewnetrza.pl

 
 

Jeśli nie chcesz otrzymywać od nas wiadomości, kliknij tutaj