NeXtime Polska

Nextime

Wyłączny dystrybutor produktów NeXtime na polskim rynku.

NeXtime to ogólnoświatowa firma z siedzibą w Holandii będąca liderem w swojej dziedzinie, projektowaniu i sprzedaży zegarów. Założona w 1970 roku posiada przeszło 50-letnie doświadczenie w tworzeniu i projektowaniu zegarów i jako jedna z czołowych firm w branży zegarmistrzowskiej sprzedaje swoje produkty w ponad 50 krajach na całym świecie . NeXtime posiada biura i magazyny w Holandii i Hong Kongu i jest reprezentowana przez dystrybutorów na całym świecie w tym również w Polsce.

Zegar jako produkt codziennego użytku, może być czymś więcej niż tylko urządzeniem wskazującym czas. To przekonanie jako główny motyw projektantów NeXtime, pozwala stworzyć szeroki wachlarz produktów, które będąc wyjątkowo oryginalnymi , inspirują i oferują nam innowacyjne motywy, od tradycyjnych zegarów stojących po nowoczesne zegary ścienne, pozwalające stworzyć doskonały wystrój naszych wnętrz, przez co zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów szukających w akcesoriach wystroju wnętrz i domu najwyższej klasy zarówno pod względem jakości jak i oryginalnego wzornictwa.

Firma NeXtime uosabia skoncentrowaną ambicje, a także pełną pasji i młodości kulturę, którą odzwierciedla w szerokim zakresie zegarów posiadających w swojej ofercie. Podstawową formą działania NeXtime jak również NeXtime Polska jest dążenie do partnerstwa z klientami, poprzez tworzenie i kształtowanie atrakcyjnych ofert dla projektantów, klientów inwestycyjnych, hoteli, biur, jak również ofert w sklepach stacjonarnych i internetowych, co pozwala osiągnąć maksimum satysfakcji z zakupu dla ostatecznego klienta detalicznego.

Nextime (4)
Nextime (1)
Nextime (3)
Nextime (2)

tel. 48 12 290 50 25
biuro@nextime.pl
ul. J. Conrada 63
31-357 Kraków

Więcej od Sara Duszyńska

Cegła we wnętrzach – 5 pomysłów na aranżację

W cegle zaklęta jest historia. Dekoracje i całe ściany pokryte tym materiałem...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *