Oryginalne wnętrze – 3 kroki do sukcesu

Oryginalne wnętrze - 3 kroki do sukcesu
Oryginalne wnętrze - 3 kroki do sukcesu
Zawsze chciałam, żeby to, gdzie mieszkam odzwierciedlało to, jaka jestem. Jeśli nie ma się odpowiedniej wiedzy dotyczącej projektowania, wykończenia i urządzania wnętrz - moim zdaniem warto oddać to wszystko w fachowe ręce :)

Często jest tak, że masz jakiś pomysł. W głowie gonitwa kolorów, stylów, mebli, dodatków… Ale jakoś ciężko to spiąć w spójną całość. Co ciekawe, niewiele firm zajmuje się wszystkim od A do Z. Jednak nie byłabym sobą, gdybym takiej nie znalazła 😉 Przedstawiam ci Santorę – grupę profesjonalistów, którzy w 3 krokach stworzą idealną przestrzeń do życia.

Oryginalne wnętrze zaczyna się od projektu

Zdarzyło ci się kiedyś zachwycić jakimś wnętrzem tak, że chciałbyś je przenieść jeden do jednego do swojego mieszkania? Mi nie raz 🙂 Tylko, że nie jest sztuką ściągnąć czyjś pomysł. Po pierwsze – kubatura twojego domu może sprawić, że to, co gdzieś indziej wygląda zjawiskowo, u ciebie na przykład optycznie pomniejszy wnętrze.

Oryginalne wnętrze

skrojone na miarę twoich potrzeb

Po drugie – zawsze trzeba myśleć o funkcjonalności. To, co jest świetną koncepcją dla singla niekoniecznie sprawdzi się w rodzinie z dwójką małych szkrabów. Dlatego tak ważne jest indywidualne podejście do projektu. Rozmowa z projektantem, który nie tylko wysłucha, ale też doradzi i podsunie najlepsze rozwiązanie.

Krok drugi – wykończenie wnętrz

Łatwo jest wskazać palcem, która fuga powinna być zastosowana przy danych kafelkach. Albo, że to właśnie ta listwa przypodłogowa jest odpowiednia. Ale znać się na tym i zrobić to dobrze, to już inna bajka 😉 Oryginalne wnętrza zyskują na wartości nie tylko dzięki ozdobnym wazonikom i poszewkom na poduszki. Wykończenie nadaje charakteru, podkreśla indywidualny klimat i… maskuje niedoskonałości.

Fachowcy z Santory pomogą ci zarówno w doborze odpowiednich elementów, jak i zajmą się całym procesem, poprzez montaż, aż do malowania ścian. Ode mnie piątka z plusem za kompleksowe podejście do tematu!

I wchodzą one! Całe na biało!

Lub w jakimkolwiek innym kolorze, jaki sobie wymarzysz. Meble na wymiar to wisienka na torcie indywidualnie przygotowanego wnętrza. Dzięki prawie nieograniczonym możliwościom, takie meble można dostosować do każdego, nawet pozornie nieustawnego pomieszczenia. Salon, sypialnia czy kuchnia to miejsca, w których spędzamy dużo wolnego czasu, dlatego tak ważne jest, by były w 100% funkcjonalne.

Meble na wymiar

do każdego wnętrza

Oczywiście zgadłeś – decydując się na współpracę z firmą Santora, masz też możliwość zamówienia mebli na wymiar. I to nie takich zwyczajnych – każdy z nich zostanie dokładnie omówiony, abyś finalnie otrzymał to, czego potrzebujesz. Łatwo zmywalne blaty? Obracające się stojaki? A może szafki narożne? Tutaj wszystko jest możliwe 🙂

Santora to z japońskiego… ścieżka dźwiękowa. Nie jestem pewna, czy tym tropem powinnam iść szukając etymologii nazwy tej firmy (a wiesz, że to moje hobby ;)), ale widzę tutaj pewien związek. Utwory muzyczne, by pojawić się w świadomości odbiorców, muszą mieć dobry wątek, wpadający w ucho rytm, ciekawe zwrotki i porywające refreny.

Z wnętrzami jest podobnie. Wszystko musi mieć swój powód, być funkcjonalne, ale też zachwycać oko. Nawiązywać do trendu, ale nie podążać za nim ślepo, tylko zachować indywidualizm. Oryginalne wnętrze? Proszę bardzo – TUTAJ stworzą je dla ciebie śpiewająco 🙂

A kiedy już nacieszysz się mieszkaniem skrojonym na miarę twoich potrzeb, musisz wiedzieć, jak je pielęgnować. TUTAJ przeczytasz, w jaki sposób zadbać o granitowy zlew.

Tags from the story
Więcej od Sara Duszyńska

AGMA kuchnie

www.agmakuchnie.pl AGMA Przyjazne Kuchnie tel.: +48 58 6917000 info@agmakuchnie.pl ul. Andromedy 3/s1...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *