Płytki ceramiczne Ceramstic. Czym mnie oczarowały?

Płytki ceramiczne Ceramstic. Czym mnie oczarowały?
Płytki ceramiczne Ceramstic. Czym mnie oczarowały?
Najpierw zobaczyłam je na zdjęciach. Kolekcje Granderoca i Unikato przeglądałam po kilka razy, nie mogąc wyjść z zachwytu.

Namówiłam więc markę Ceramstic do przesłania mi ich płytek. Było sporo dyszenia, sapania i krótkich oddechów podczas noszenia, bo niektóre z nich miały nawet 160 centymetrów wysokości! To prawie tyle, co cała ja 😉 Zobacz, co mam do powiedzenia na temat tekstury, wzornictwa, wykończenia i kolorystyki. Przed tobą płytki ceramiczne Ceramstic.

Podróż do wnętrza ziemi

Razem z Gosią, naszą fotograf, zatrzymałyśmy wzrok na płytce Fuego. To po hiszpańsku „ogień”, więc nie zdziwiła mnie ta nazwa. Płytka jest gładka, polerowana, ale wygląda, jakby miała chropowatą teksturę ziemi. Skojarzyła nam się z wnętrzem wulkanu, ale spokojnie – nie poparzyła naszych rąk 🙂

Granderoca Oxido Metalic

 

Kolejna płytka, podobnie jak Fuego, ma wymiary 160×80 centymetrów. W odróżnieniu od poprzedniej, nie jest całkowicie gładka. Pod palcami wyczułam delikatną fakturę i przyjemny mat. Ze względu na elementy wyglądające jak rdza, widzę ją w przestronnych, industrialnych wnętrzach. Ma w sobie siłę, intensywność, gniewne barwy natury. Dzięki rektyfikowanym krawędziom, wystarczy użyć niewielkiej ilości fugi, co wpływa na wysoką estetykę aranżacji.

Oxido i Fuego

Afrykańskie klimaty i oceaniczny koral

Granderoca Antilope

Powyżej widzisz Antilope. Przyznam, że ta płytka dała nam najwięcej frajdy, jeśli chodzi o interpretację wzoru. Stepy i sawanny, pustynie, piaskowe potwory – widziałyśmy to i jeszcze więcej. Płytka ma wymiary 160×80 centymetrów, jest przepięknym odzwierciedleniem barw występujących naturalnie w przyrodzie, a ten trend jest obecnie szalenie modny. Doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu – od łazienki, poprzez kuchnię, aż po nowoczesny salon.

Płytki ceramiczne

z kolekcji Granderoca

Granderoca Coral Poler

Moim zdaniem cała kolekcja Granderoca jest zjawiskowa. Płytki są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, więc z powodzeniem odnajdą się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Coral Poler to propozycja dla fanów sztuki. Decydując się na nią, nie musisz inwestować w malarskie arcydzieła. Ta płytka to estetyczny majstersztyk.

Kwadratowe unikaty

Unikato Cinamona Poler

Kolekcja Unikato to kwadratowe płytki o wymiarach 60×60 centymetrów. Mają 9 milimetrów grubości, są błyszczące, w naturalnych, ale lekko „podkręconych” kolorach. Cinamona świetnie sprawdzi się w przestronnych wnętrzach, gdzie jej soczyście ciemna barwa nie wprowadzi poczucia ciężkości.

Unikato Arete Blue Poler

 

Płytki Arete, zarówno Blue, jak i Grey, wyglądają, jakby trochę szalony malarz chwycił kilka pędzli na raz i stworzył arcydzieła w natchnionym uniesieniu. Osobiście uwielbiam takie wzornictwo, a płytki w wygodnym, kwadratowym formacie możesz aranżować na setki sposobów.

Unikato Arete Grey Poler

Kwadratowe płytki

Z kolekcji Unikato

Podsumowanie

 Antilope i Coral

 

Płytki ceramiczne Ceramstic to klasa.
15 lat doświadczenia, nietuzinkowe podejście do designu połączone z najwyższą jakością wykonania zasługują na uznanie!
Jeśli jesteś fanem wielkich formatów, którymi może poszczycić się Granderoca, obejrzyj propozycje TUTAJ. A TU czekają płytki Unikato, w mniejszym formacie, za to w nieszablonowych, unikatowych wzorach.

A jeśli zastanawiasz się, jak kolorystycznie dobrać płytki do stylu w twoim mieszkaniu, zajrzyj do mojego poradnika, TUTAJ.

 

Tags from the story
Więcej od Sara Duszyńska

#Zagadka nr 4

Przede wszystkim, zarówno wykonane schody na beton, jak i samonośne podlegają pewnym normom...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *