Płytki ceramiczne Granderoca, które zauroczą każdego

trzy różnokolorowe płytki na zbliżeniu
Płytki ceramiczne Ceramstic są moimi ulubionymi. Cenię je za oryginalność, niepowtarzalność i dostępność w dużych formatach.
Ostatnio szukając pomysłu na aranżację wnętrz natrafiłam na najnowszą kolekcję płytek ceramicznych Ceramstic o wyjątkowo dźwięcznej nazwie – Granderoca. To megaformatowe gresy, wytrzymałe i odporne, które dają możliwość stworzenia wielu dekoracji. Zachwycają pięknem, elegancją i ogromną ilością oraz intensywnością kolorów. Te płytki ceramiczne idealnie wpasowują się w najnowsze trendy. Które konkretnie modele mnie oczarowały? 

Granderoca Arroya

Bez wątpienia te płytki ceramiczne można określić jako gres dla odważnych. Dlaczego? Gdyż wyróżnia się niezwykłym łączeniem i wzornictwem. Granderoca Arroya to wyrazisty i bardzo zdecydowany motyw marmuru. Barwa czarna miesza się z kolorem białym i szpinakowym zielonym. Ten ostatni nadaje niecodziennego wyglądu – nieco fantazyjnego, innowacyjnego, zmieszanego, ale jednocześnie eleganckiego. 

Płytki gresowe

z kolekcji Granderoca, które z pewnością upiększą Twój dom znajdziesz tutaj

Granderoca Coral

Wielkoformatowe płytki ceramiczne o atypowych kolorach, zestawione w niezwykle zaskakujący, wymowny sposób. Barwa rdzawej pomarańczy komponuje się z szarością i przygaszonym błękitem. Nadaje to wnętrzom oryginalności i odważnej kolorystyki, tworząc nowoczesną, dopasowaną kompozycję aranżacyjną, która będzie trwała przez lata. 

Granderoca Navegar

To model płytek ceramicznych, które swoim wyglądem przypominają naturalny, ciemnoniebieski kamień, przecięty na pół, gdzie przeważa barwa niebieska łącząca się gdzieniegdzie z kolorem rdzawo pomarańczowym. Płytki ceramiczne Granderoca Navegar to niczym ceniony minerał z metalicznymi refleksjami niebieskiego i brązu. Zachwycają grą kolorów i złamaniami. Są w stanie stworzyć niepowtarzalną aranżację wnętrz. Mocną, z podkreśleniem unikatowego odcienia granatu. Te płytki ceramiczne wychodzą śmiało poza wszelkie schematy kamienia naturalnego. To nowoczesna płytka ścienno – podłogowa dająca zapierający dech w piersiach efekt końcowy, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. 

Granderoca Uvia

Granderoca Uvia to płytki ceramiczne, które według mnie imitują swoim wzorem jasny, beżowy marmur. Bez wątpienia są hitem aktualnego oraz nadchodzącego sezonu. Swoim motywem wprowadzają do pomieszczeń naturalność, przy tym nawiązują wprost do natury. Sprawdzą się zarówno przy aranżacji salonu, jak i kuchni czy łazienki, tworząc przytulny klimat i przyjemne wnętrze do którego będzie się chciało wracać i spędzać w nim jak najwięcej czasu. 

Granderoca Pintore

Płytki ceramiczne z hiszpańskim charakterem. Pintore to po baskijsku – malarz. Granderoca Pintore to płytki na ścianę i podłogę, która przypomina dzieło artysty przelewającego swoje uczucia na płytki gresowe. Ognisty, wyrazisty motyw tonowany jest szarością. Jednakże nie ona tu dominuje, a prawdziwe emocje i energia, którą widać jak na dłoni, patrząc na te płytki ceramiczne. Duży format tego modelu – 120×60 cm świetnie odda charakter właściciela tejże dekoracji.

Płytki gresowe

w cudownych wzorach i kolorach znajdziesz tutaj Płytki ceramiczne od Ceramstic to najlepszy wybór z możliwych, o czym niejednokrotnie się już przekonałam, dlatego bez wahania zapraszam Cię na stronę – TUTAJ. A TU przedstawiłam Ci już płytki w klimacie dżungli, które zachwycają intensywnymi barwami i ciekawymi wzorami.
Więcej od Sara Duszyńska

Przegląd rolet – które będą odpowiednie dla ciebie?

... czyli klasyczne wnętrza w opozycji do nowoczesnych rozwiązań
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *