Prezent ślubny z klasą… Co wybrać?

Prezent ślubny z klasą. Co wybrać?
Prezent ślubny z klasą. Co wybrać?
Zakup prezentu dla Pary Młodej zazwyczaj nastręcza problemów... Szczególnie wówczas, gdy nie znamy dobrze świeżo upieczonych małżonków, ale chcemy sprezentować im coś oryginalnego. Co wybrać? Czajnik, odkurzacz, a może mikser?

Cóż, o ile te pomysły są praktyczne, o tyle nie mam pewności jak długo im posłużą i, nie oszukujmy się – nie należą do najpiękniejszych rzeczy na świecie 😉 Jako prezent ślubny proponuję zatem coś, co będzie praktyczne, estetyczne i na dodatek może być inwestycją, która zaprocentuje po latach. Na ten pomysł wpadłam buszując po stronie www.moraskointeriors.pl. Co ciekawego tam znalazłam?

Porcelana – ponadczasowa elegancja

Półmisek porcelanowy Hutschenreuther

Jaki obraz maluje się pod twoimi powiekami, kiedy zamkniesz oczy i pomyślisz o porcelanie? Ktoś na pewno przypomni sobie stary, babciny kredens z pieczołowicie poustawianymi filiżankami. Bogato zdobione zastawy stołowe, wyciągane tylko na wyjątkowe okazje. Jestem pewna, że tak jak ja – uśmiechasz się do tych wspomnień. I jeśli babcia nie potłukła filiżanek podczas sprzątania, bądź pewien, że jej porcelana wytrzymała wiele lat we wspaniałej kondycji. 

Uroczą mydelniczkę

dla koneserów piękna porcelany

Porcelanowy prezent to symbol trwałości. Tak jak elementy zastawy, pielęgnowane czułą dłonią pani domu posłużą nam przez lata, tak małżeństwo o które dbają małżonkowie nie zostanie zachwiane przez żadne przeszkody.

Na większy głód

Komplet porcelanowy Arzberg

Jeśli myślisz, że komplety porcelanowych zastaw są zawsze horrendalnie drogie, to cię uspokoję. Morasko Interiors proponuje między innymi porcelanową kolekcję uznanej marki Arzberg za niecałe 300 zł! Połączenie intensywnego kobaltu z bielą to ponadczasowe zestawienie kolorystyczne – bardzo eleganckie i szlachetne.

Konfiturówki

z porcelany, o ciekawym wzorze

Takich perełek w świetnych cenach jest dużo więcej. To unikaty, więc trzeba zaglądać często na stronę i sprawdzać, co jest dostępne. Nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek widziała porcelanowe komplety w tak świetnym stanie i tak niskich cenach.

Kwiaty zwiędną, ale…

Wazon porcelanowy Tirschenreuth

..wazon już nie 😉 Moja przyjaciółka po swoim weselu stwierdziła, że wolałabym dostać jeden bukiet kwiatów i dziesięć wazonów, niż na odwrót 😉 I coś w tym jest, bo piękno ciętych roślin przemija. A wazon to pamiątka na długie lata. Może być delikatnym tłem dla intensywnych kolorów kwiatów lub podkreślać ich subtelny wdzięk.

Czerwony, szklany wazon

W Marasko Interiors znalazłam kilka, które mnie zachwyciły. Niektóre są porcelanowe, inne kryształowe albo szklane. Wybór jest ogromny – od minimalistycznych propozycji aż po finezyjne kształty i zdecydowane kolory. Uwierz mi, że w domu czasami częściej brakuje wazonu, niż kwiatów 😉 A to ozdoba na tyle uniwersalna, że na pewno się spodoba.

Jest w czym wybierać, prawda? Temat porcelany jest bardzo wdzięczny, bo takie prezenty nigdy nie stracą swojej wartości. Ich nieśmiertelny urok doceni każdy fan łączenia piękna z funkcjonalnością. TUTAJ poznasz wszystkie propozycje od Morasko Interiors.

A jak już jesteśmy przy dekoracjach… Zerknij na te hiszpańskie poszewki na poduszki, kóre przetestowałam. O TUTAJ.

Tags from the story
Więcej od Sara Duszyńska

Strefa Luksusu

Ekskluzywne, nowoczesne wyposażenie łazienek. Strefa Luksusu powstała z potrzeby wniesienia we współczesną...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *