RuckZuck

RuckZuck

RuckZuck. Ekspert w urządzaniu pięknych wnętrz.

RuckZuck od 2004 roku dostarcza do polskich domów i mieszkań elementy wyposażenia wnętrz. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, wysokiej jakości proponowanych produktów i ukierunkowaniu na ich ciekawy design jest dziś jedną z wiodących marek wnętrzarskich w Polsce.

RuckZuck to oficjalny dystrybutor firmy Classen, a od kilku lat posiada również własną markę drzwi SENTIS. Sieć tworzą niezależni przedsiębiorcy, którzy prowadzą salony pod szyldem marki – obecnie w całym kraju działa kilkadziesiąt punktów sprzedaży. W ramach kompleksowej obsługi klienta oferują one pomiar, transport oraz montaż zakupionych towarów.

Asortyment obejmuje kilkaset wzorów podłóg, podobną liczbę skrzydeł wewnętrznych oraz akcesoria wykończeniowe. W wybranych salonach proponowanych jest również kilkadziesiąt zestawów mebli kuchennych. Firma stale aktualizuje swoją ofertę, dopasowując ją do potrzeb rynku i oczekiwań klientów. Wśród nowości znalazły się wodoodporne panele laminowane, które nie ulegają uszkodzeniu nawet przy 24-godzinnym kontakcie z wodą. Jest to możliwe dzięki impregnowanej fudze i powłoce hydrofobowej. Duża popularność tego rozwiązania sprawiła, że wkrótce o tę właściwość zostaną wzbogacone wszystkie kolekcje podłóg.

By ułatwić klientom dobór podłóg, RuckZuck wdrożył na swojej stronie internetowej nowoczesny wizualizator Floori. Jest to bezpłatne i intuicyjne w obsłudze narzędzie, do którego można wgrać zdjęcie własnego wnętrza, a następnie zamienić znajdującą się na nim podłogę na panele z asortymentu RuckZuck.

Po poznanie szczegółowej oferty firmy RuckZuck zapraszamy na stronę: www.ruckzuck.pl

RuckZuck (3)
RuckZuck (1)
RuckZuck (2)
RuckZuck (4)

tel. +48 32 44 09 888
biuro@ruckzuck.pl
ul. Rymera 19
44-270 Rybnik

Więcej od Sara Duszyńska

Lampy – dobieramy je do stylu wnętrzarskiego!

Oświetlenie ma przede wszystkim dawać nam komfort. Wielbiciele czytania książek długimi wieczorami...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *