RuckZuck

RuckZuck

RuckZuck. Ekspert w urządzaniu pięknych wnętrz.

RuckZuck od 2004 roku dostarcza do polskich domów i mieszkań elementy wyposażenia wnętrz. Dzięki dynamicznemu rozwojowi, wysokiej jakości proponowanych produktów i ukierunkowaniu na ich ciekawy design jest dziś jedną z wiodących marek wnętrzarskich w Polsce.

RuckZuck to oficjalny dystrybutor firmy Classen, a od kilku lat posiada również własną markę drzwi SENTIS. Sieć tworzą niezależni przedsiębiorcy, którzy prowadzą salony pod szyldem marki – obecnie w całym kraju działa kilkadziesiąt punktów sprzedaży. W ramach kompleksowej obsługi klienta oferują one pomiar, transport oraz montaż zakupionych towarów.

Asortyment obejmuje kilkaset wzorów podłóg, podobną liczbę skrzydeł wewnętrznych oraz akcesoria wykończeniowe. W wybranych salonach proponowanych jest również kilkadziesiąt zestawów mebli kuchennych. Firma stale aktualizuje swoją ofertę, dopasowując ją do potrzeb rynku i oczekiwań klientów. Wśród nowości znalazły się wodoodporne panele laminowane, które nie ulegają uszkodzeniu nawet przy 24-godzinnym kontakcie z wodą. Jest to możliwe dzięki impregnowanej fudze i powłoce hydrofobowej. Duża popularność tego rozwiązania sprawiła, że wkrótce o tę właściwość zostaną wzbogacone wszystkie kolekcje podłóg.

By ułatwić klientom dobór podłóg, RuckZuck wdrożył na swojej stronie internetowej nowoczesny wizualizator Floori. Jest to bezpłatne i intuicyjne w obsłudze narzędzie, do którego można wgrać zdjęcie własnego wnętrza, a następnie zamienić znajdującą się na nim podłogę na panele z asortymentu RuckZuck.

Po poznanie szczegółowej oferty firmy RuckZuck zapraszamy na stronę: www.ruckzuck.pl

RuckZuck (3)
RuckZuck (1)
RuckZuck (2)
RuckZuck (4)

tel. +48 32 44 09 888
biuro@ruckzuck.pl
ul. Rymera 19
44-270 Rybnik

Więcej od Sara Duszyńska

Inne Meble

Meble na wymiar, kanapy tapicerowane, dekoracje, oświetlenie, unikaty, meble i blaty z...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *