Skarbonka roku

Dowiedz się, jak połączyć design i funkcjonalność. Firma Skarbonka roku nie tylko ozdobi twoje wnętrze, ale też pomoże zaoszczędzić ponad 1800 złotych rocznie.
skarbonkaroku-logotyp

Skarbonka Roku — patent na oszczędzanie

Pięciozłotówka. Wydaje się niewielką kwotą, jednak pomnożona przez 365 dni w roku daje pokaźną sumę ponad 1800 złotych. Skarbonka Roku to produkt, dzięki któremu jesteś w stanie zaoszczędzić takie pieniądze bez obawy, że skusisz się na wcześniejszą wypłatę mniejszej kwoty. Jak to możliwe? Opatentowany mechanizm skarbonki sprawia, że nie będziesz w stanie jej otworzyć, zanim nie uzbierasz tej konkretnej sumy.

Skarbonka Roku w twoim salonie

Obawiasz się, że skarbonka to wydatek, który ma tylko jedną funkcję? W tym przypadku nie ma o tym mowy. Skarbonka Roku przybiera kształt oryginalnego obrazu ściennego, który z powodzeniem ozdobi nowoczesne wnętrza. W sklepie internetowym czekają różne, ciekawe motywy, które bez problemu dostosujesz do stylu panującego w twoim salonie, czy sypialni.

Skarbonka Roku poleca się na prezent

To rewolucyjny produkt, który w obecnych czasach pozwala zaoszczędzić kwotę idealnie nadającą się na wydanie podczas wakacji czy urlopu. Skarbonka Roku jest świetnym pomysłem na prezent z okazji 18 urodzin, jubileuszu, Pierwszej Komunii Świętej oraz na inne okazje. Ucieszy się z niej każdy fan niesztampowego designu, który doceni jej oryginalną formę.

 

skarbonkaroku-skarbonka-whisky
skarbonkaroku-kalendarz-2022-wakacyjny-skarbonka-scienna
skarbonka-drzewko
skarbonka-droga

Fajny Pomysł
Tomasz Gajewski
Wojciech Kordowski
tel.: +48 733 150 750
skarbonkaroku@gmail.com
Ul. Ściegiennego 215
25-116 Kielce

Więcej od Sara Duszyńska

Jak przygotować dom na Wielkanoc?

W moim rodzinnym domu zawsze było ogromne szaleństwo związane z Wielkanocą. Króliczki,...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *