Świąteczne poszewki – jak udekorować nimi mieszkanie?

Świąteczne poszewki - jak udekorować nimi mieszkanie?
Świąteczne poszewki - jak udekorować nimi mieszkanie?
Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To czas, w którym pragniemy otaczać się pięknymi przedmiotami i chłonąć tę atmosferę wszędzie, gdzie tylko jesteśmy. Pomogę ci więc przygotować dom na te magiczne chwile.

Wystarczy naprawdę niewiele, aby do każdego wnętrza wprowadzić ducha Świąt! Dzisiaj biorę na warsztat świąteczne poszewki na poduszki. Zapomnij o wściekle kolorowych pingwinkach, brodatych Mikołajach i bałwankach. Niech w tym sezonie króluje klasa, elegancja i… piękno.

Czerwona jak cegła…

świąteczne poszewki
Białe gwiazdki na czerwonej poszewce wyglądają uroczo.

…jak ogień w kominku! Nos Mikołaja po zimowych wojażach! Wino rozgrzewające serca! No, dość poezji. Świąteczne poszewki co prawda nie muszą być czerwone, ale nie ma co ukrywać – ten kolor kojarzy się wszystkim z Bożym Narodzeniem. A jeśli ta czerwień łączy się z bielą, to mamy designerski, nowoczesny pattern.

50 odcieni szarości

świąteczne poszewki
Co jest bardziej świąteczne od poduszki w kształcie gwiazdki?

Szare świąteczne poszewki. Podejrzewam, że twoje skojarzenie z tym kolorem popłynęło w kierunku stylu skandynawskiego 🙂 Klasyczne szarości mogą stanowić tło dla dodatków w zdecydowanych kolorach. Szare poszewki na poduszkach dają możliwość łączenia z elementami czerwonymi.


świąteczne poszewki

Czerwoną poszewkę

w sarny i jelenie


Będą się również pięknie prezentować we wnętrzu, w którym stoi soczyście zielona choinka, przystrojona w srebrne dekoracje. Wybierając stonowaną barwę poszewki, możesz zaszaleć z jej kształtem – zdecyduj się na jedną lub dwie w kształcie gwiazdki.

Bogate złoto, skromny beż

świąteczne poszewki
Poducha z naszytym wzorem choinki i jej pomponiasta koleżanka

Bo odrobina błysku jest bardzo mile widziana w okresie świątecznym 🙂 Białe lub beżowe poduszki ze złotymi elementami nie “pogryzą się” z resztą dekoracji. Pozostając w klimacie Bożego Narodzenia, serdecznie namawiam do wyboru poszewek z motywem reniferów, choinek i oczywiście gwiazdek.


świąteczne poszewki

Choinkową poduchę

z pomponem


I jak się podobają poszewki? Te kilka wymienionych przeze mnie kolorów i wzorów możesz wykorzystać nie tylko podczas Świąt. Motyw gwiazdki czy przedstawione kolory będą współgrać z resztą wnętrza nawet po sezonie zimowym. Wszystkie pokazane produkty obejrzysz i kupisz w sklepie internetowym Little Dreams, o TUTAJ.

A jeśli mało ci świątecznego klimatu, to może masz ochotę na porządki? 😉 TUTAJ podpowiadam, jak zrobić to szybciej, sprawniej i lepiej.

Więcej od Sara Duszyńska

Indecoplay.com

Zaprojektuj szafę na wymiar w 3 prostych krokach! Indeco od 25 lat...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *