Szafa na wymiar – zaprojektuj ją sam!

Szafa na wymiar - zaprojektuj ją sam!
Szafa na wymiar - zaprojektuj ją sam!
Już nie potrzebujesz żadnych cyrkli i linijek. Możesz też pożegnać kartkę w kratkę i ołówek. Indeco pozwala na zaprojektowanie szafy przy użyciu prostego kreatora, o którym zaraz ci opowiem.
Najpierw jednak wyjaśnię ci, dlaczego szafa na wymiar to zdecydowanie lepszy wybór od takiej gotowej, kupionej w sklepie meblowym. Sama do niedawna nie byłam pewna, czy będzie mnie na nią stać i czy… nie zagraci mojego mieszkania.

Wnękowa szafa na wymiar czy klasyczna wolnostojąca?

Ta druga opcja jest zazwyczaj mniej pojemna. Może być to plusem w pomieszczeniach o małej kubaturze, jednak zawsze pozostanie ten mankament, że nie zmieścisz w niej wszystkiego, co potrzebne. Moja mama przekonała się do dużej szafy kiedy zdała sobie sprawę, że ma w swoim domu aż… 4 mniejsze 😉

Szafę wnękową

na konkretny wymiar zamówisz tutaj Szafa na wymiar pozwala ci na dopasowanie jej do wnętrza tak, by nie zajmowała zbyt wiele miejsca, a wręcz odwrotnie – wprowadzi do niego ład i porządek. Moim zdaniem to najlepszy wybór, bo łączy w sobie funkcjonalność i design. Szafy tworzone przez Indeco są kochane na całym świecie. Firma jest liderem na rynku i swoje realizacje wykonuje w oparciu o nowoczesne trendy.

Kreator IndecoPlay

To jest hit. Wchodzisz na stronę, o TUTAJ i działasz – tworzysz własną szafę wnękową. Wystarczy wykonać kilka kroków. Najpierw musisz wybrać jedną z kolekcji, różniących się od siebie rodzajem materiału profili i stylem. Następnie określasz wymiary zabudowy oraz liczbę skrzydeł. I właściwie jesteś w połowie zadania 🙂 Kolejny krok to podział skrzydeł oraz dobór profili. Poświęcony czas na tę akcję to przysłowiowe mgnienie oka 🙂 Teraz mój ulubiony moment – wypełnienie! W opcji, którą ja wybrałam na początku, czekają na mnie: białe i czarne szkło lakierowane oraz lustro. Ale to nie wszystko. W zależności od wyboru kolekcji czekają też płyty w przeróżnych wersjach kolorystycznych. Każde ze skrzydeł może być inne. Ogranicza cię tylko wyobraźnia.

Kreator IndecoPlay

w którym zaprojektujesz szafę czeka tutaj Przed tobą ostatnie zadanie – wybór wnętrza szafy. Ilość szuflad, drążków i półek oraz rozmieszczenie poszczególnych elementów przyprawia o zawrót głowy. Więc do prawdziwa gratka dla kogoś, kto chce mieć realny wpływ na efekt końcowy. Tutaj naprawdę wszystko zależy od ciebie i twoich potrzeb.

Modna garderoba nie tylko na ciele…

Design niech zawładnie również wnętrzem. W sensie – pomieszczeniem, w którym znajduje się szafa 😉 Przed tobą kilka wskazówek na temat tego, co w trendach piszczy. Lubisz tradycyjny, klasyczny wystrój? Postaw więc na fronty imitujące ciepłe drewno. Z kolei fani nowoczesności powinni zakochać się w lustrzanych drzwiach, a amatorom nieoczywistych rozwiązań polecam użyć ciekawej, odważnej grafiki. Gotowy na przygodę z IndecoPlay? Zaparz kubek dobrej herbaty, rozsiądź się przed komputerem i wybieraj, przebieraj, zmieniaj… Kreator oraz oryginalne realizacje, którymi możesz się inspirować znajdziesz TUTAJ. A jeśli potrafisz już sam zaprojektować szafę, to może teraz czas na dywan? TUTAJ przeczytasz, w jaki sposób możesz to zrobić.
Tags from the story
Więcej od Sara Duszyńska

Timberline

Podłogi, schody, tarasy. Podłogi są chyba najważniejszą częścią każdego domu, mieszkania oraz...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *