Szafa na wymiar – zaprojektuj ją sam!

Szafa na wymiar - zaprojektuj ją sam!
Szafa na wymiar - zaprojektuj ją sam!
Już nie potrzebujesz żadnych cyrkli i linijek. Możesz też pożegnać kartkę w kratkę i ołówek. Indeco pozwala na zaprojektowanie szafy przy użyciu prostego kreatora, o którym zaraz ci opowiem.

Najpierw jednak wyjaśnię ci, dlaczego szafa na wymiar to zdecydowanie lepszy wybór od takiej gotowej, kupionej w sklepie meblowym. Sama do niedawna nie byłam pewna, czy będzie mnie na nią stać i czy… nie zagraci mojego mieszkania.

Wnękowa szafa na wymiar czy klasyczna wolnostojąca?

Ta druga opcja jest zazwyczaj mniej pojemna. Może być to plusem w pomieszczeniach o małej kubaturze, jednak zawsze pozostanie ten mankament, że nie zmieścisz w niej wszystkiego, co potrzebne. Moja mama przekonała się do dużej szafy kiedy zdała sobie sprawę, że ma w swoim domu aż… 4 mniejsze 😉

Szafę wnękową

na konkretny wymiar

Szafa na wymiar pozwala ci na dopasowanie jej do wnętrza tak, by nie zajmowała zbyt wiele miejsca, a wręcz odwrotnie – wprowadzi do niego ład i porządek. Moim zdaniem to najlepszy wybór, bo łączy w sobie funkcjonalność i design. Szafy tworzone przez Indeco są kochane na całym świecie. Firma jest liderem na rynku i swoje realizacje wykonuje w oparciu o nowoczesne trendy.

Kreator IndecoPlay

To jest hit. Wchodzisz na stronę, o TUTAJ i działasz – tworzysz własną szafę wnękową. Wystarczy wykonać kilka kroków. Najpierw musisz wybrać jedną z kolekcji, różniących się od siebie rodzajem materiału profili i stylem. Następnie określasz wymiary zabudowy oraz liczbę skrzydeł. I właściwie jesteś w połowie zadania 🙂

Kolejny krok to podział skrzydeł oraz dobór profili. Poświęcony czas na tę akcję to przysłowiowe mgnienie oka 🙂 Teraz mój ulubiony moment – wypełnienie! W opcji, którą ja wybrałam na początku, czekają na mnie: białe i czarne szkło lakierowane oraz lustro. Ale to nie wszystko. W zależności od wyboru kolekcji czekają też płyty w przeróżnych wersjach kolorystycznych. Każde ze skrzydeł może być inne. Ogranicza cię tylko wyobraźnia.

Kreator IndecoPlay

w którym zaprojektujesz szafę

Przed tobą ostatnie zadanie – wybór wnętrza szafy. Ilość szuflad, drążków i półek oraz rozmieszczenie poszczególnych elementów przyprawia o zawrót głowy. Więc do prawdziwa gratka dla kogoś, kto chce mieć realny wpływ na efekt końcowy. Tutaj naprawdę wszystko zależy od ciebie i twoich potrzeb.

Modna garderoba nie tylko na ciele…

Design niech zawładnie również wnętrzem. W sensie – pomieszczeniem, w którym znajduje się szafa 😉 Przed tobą kilka wskazówek na temat tego, co w trendach piszczy. Lubisz tradycyjny, klasyczny wystrój? Postaw więc na fronty imitujące ciepłe drewno. Z kolei fani nowoczesności powinni zakochać się w lustrzanych drzwiach, a amatorom nieoczywistych rozwiązań polecam użyć ciekawej, odważnej grafiki.

Gotowy na przygodę z IndecoPlay? Zaparz kubek dobrej herbaty, rozsiądź się przed komputerem i wybieraj, przebieraj, zmieniaj… Kreator oraz oryginalne realizacje, którymi możesz się inspirować znajdziesz TUTAJ.

A jeśli potrafisz już sam zaprojektować szafę, to może teraz czas na dywan? TUTAJ przeczytasz, w jaki sposób możesz to zrobić.

Tags from the story
Więcej od Sara Duszyńska

Kolorowa umywalka nablatowa idealna do łazienki

Urządzasz łazienkę i szukasz umywalki, która będzie nie tylko designerska, ale i...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *