Timberline

Timberline

Podłogi, schody, tarasy.

Podłogi są chyba najważniejszą częścią każdego domu, mieszkania oraz pomieszczeń o charakterze użytkowym…

Jesteśmy firmą, która od kilkunastu lat dostarcza Państwu najlepszej jakości podłogi drewniane, korkowe, laminowane i winylowe.

Są wśród nich tak popularne w ostatnich latach podłogi na ogrzewanie podłogowe oraz podłogi łazienkowe. Posiadamy kilkaset wzorów cokołów i listew przypodłogowych stanowiących niepowtarzalne wykończenie naszych produktów.

Jeśli podłogi, to także schody drewniane, które potrafimy dopasować kolorystycznie do niemal każdego typu okładziny. Wykonujemy schody na betonie i samonośne, a w tym schody klasyczne, dywanowe, pudełkowe i półkowe.

Jako jedni z pierwszych w Polsce odkryliśmy ogromne zalety tarasów kompozytowych w naszym klimacie i do dziś mamy na swoim koncie tysiące metrów kwadratach powierzchni zamontowanych tarasów dla klientów indywidualnych oraz inwestycyjnych. Specjalizujemy się w pokryciach dachów zielonych i wszelkich powierzchni izolowanych, ale także balkonów i tarasów w ogrodzie.

Zapewniamy Państwu bezpieczne dla środowiska, specjalistyczne produkty chemiczne, które idealnie sprawdzą się podczas montażu i wykańczania podłóg z drewna oraz pielęgnacji i konserwacji wszelkiego rodzaju oferowanych przez naszą firmę powierzchni.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, których cechuje doświadczenie oraz znajomość  trendów i potrzeb naszych klientów. Oferujemy fachowe doradztwo oraz pomoc przy wyborze odpowiedniego rozwiązania na każdą kieszeń.

Zachęcamy do poznania naszej oferty.

Tymczasem my dołożymy starań, aby dostarczyć Państwu produkty najwyższej jakości, w atmosferze, jaka powinna towarzyszyć realizacji marzeń.

Projekt bez tytułu - 2021-01-26T145841.828
Projekt bez tytułu - 2021-01-26T145857.043
Projekt bez tytułu - 2021-01-26T145916.241
Projekt bez tytułu - 2021-01-26T150702.219

tel. 22 848 12 52
biuro.timberline@gmail.com
ul. Grochowska 44
05-077 Warszawa

Więcej od Sara Duszyńska

Lamele – wnętrzarski hit, o którym jest głośno

Jeśli zapytasz mnie, co jest aktualnie najmodniejszą formą dekorowania ścian, odpowiem bez...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *