Wielofunkcyjne deski myjące – czy warto?

Wielofunkcyjne deski myjące - czy warto?
Wielofunkcyjne deski myjące - czy warto?
Jeszcze niedawno, elektroniczne urządzenia sanitarne kojarzyły się z filmami science-fiction. Ciche, wolnoopadające deski czy zautomatyzowany proces higieny wydawałyby się być jedynie tworem wyobraźni.

Dziś jest inaczej. Wielofunkcyjną, elektroniczną deskę myjącą z funkcją bidetu możesz mieć w swojej własnej łazience. To niezwykły komfort i innowacyjne, bezsprzecznie zdrowsze podejście do higieny. W miejscu pełnym bakterii i zarazków warto zadbać o swoją wygodę i pozwolić, by to sprzęt odpowiadał za czystość. Ja niedawno miałam okazję poznać markę XARAM Energy, która właśnie wprowadza do swojej oferty nowości. Na jakie udogodnienia będzie można liczyć? I czy takie rozwiązanie jest dla każdego?

Na pierwszy rzut oka

deski myjące

Produkty marki XARAM Energy postanowiłam przetestować osobiście 😉 Otrzymałam kilka pokaźnych paczek z deskami i systemami do spłukiwania. Po otwarciu przesyłki stwierdziłam, że wszystkie elementy można łatwo do siebie dopasować i dołączona instrukcja wcale nie jest niezbędna.


Deski myjące

marki XARAM Energy


Montaż odbył się szybko i sprawnie. Byłam mile zaskoczona różnymi możliwościami arażacji, bo stelaże do przetestowania przyszły do mnie w trzech kolorach – czarnym, białym i mlecznym. Uważam, że każdy z nich świetnie wpisuje się w nowoczesny, minimalistyczny trend wnętrzarski.

deski myjące

Co potrafi deska myjąca?

deski myjące

Elektroniczne, wielofunkcyjne deski myjące to oczywiście nie tylko współczesny design. To przede wszystkim ich komfortowe przeznaczenie, dzięki któremu możesz nawet zapomnieć o… papierze toaletowym! Funkcja “mycie tył” zapewnia dokładną dbałość o higienę bezpośrednio po skorzystaniu z toalety. Następnie wystarczy uruchomić opcję suszenia, która spotęguje uczucie czystości i świeżości.

deski myjące
deski myjące

Osobiście doceniam fakt, że producent zamieścił w systemie również funkcję higieny dedykowanej kobietom. Bo chyba nie muszę wspominać o tym, jak ważna jest tutaj możliwość podgrzania deski? Taka wygoda jest ważna szczególnie rano, gdy zaspani chcemy skorzystać z toalety i ostatnie, czego pragniemy to poczuć na ciele zimną deskę 😉

Nowoczesny system

deski myjące

Produkty od XARAM Energy mają długą żywotność, między innymi dzięki zastosowaniu nierdzewnych lanc, które przy okazji hamują rozwój bakterii. Wolnoopadająca, cicha deska pozwala na płynne, dyskretne manewrowanie klapą, a wbudowany system dezodoryzacji niweluje wszelkie nieprzyjemne zapachy. Na pewno ważną funkcją jest tutaj automatyczne czyszczenie dysz. Dzięki zintegrowanemu, intuicyjnemu panelowi sterowania masz wszystkie opcje pod ręką.


Deski myjące

marki XARAM Energy


Deski myjące od XARAM Energy to moim zdaniem świetna alternatywa dla tradycyjnych toalet. To oszczędność czasu, inwestycja na długie lata i nowoczesny sposób na dbałość o higienę. Pomyślałam też, że takie deski bardzo pomogłyby w codziennej pielęgnacji osób chorych lub starszych, którym koordynacja ruchowa przychodzi z trudnością.
TUTAJ przeczytasz więcej na temat desek i skontakujesz się ze sprzedawcą.

A jeśli toaletę planujesz zamontować w nowoczesnej łazience, koniecznie zobacz, które płytki ceramiczne polecam. Pisałam o nich TUTAJ.

Więcej od Sara Duszyńska

Skal – hotel nad morzem… Tam chce się żyć!

Tym razem mam dla ciebie coś innego. Dzisiaj nie będzie mebli, nowoczesnego...
Więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *